Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сеча, до чого сниться сеча уві сні

Побачена уві сні сеча обіцяє обернутися наяву благами, в тому числі і матеріальними. У той же час сонник попереджає про існування негативних впливів ззовні. В даний момент сновидец надзвичайно вразливий до агресії оточуючих. Щоб точніше дізнатися,, до чого сниться такий сюжет, необхідно звернутися відразу до декількох тлумачам.

Мочитися самому

Опис,, до чого сниться сеча, дає Гришина. Сонник Гришиной пов’язує побачене з проявом вашої темної сторони. Якщо уві сні ви справляєте нужду в невстановленому місці, це вказує на відсутність гармонії з собою і оточуючими; якщо в туалеті — шанси знайти її досить високі. Якщо наснилася сеча в великих кількостях, сновидіння обіцяє радість.

Міллер вважає, що сеча сниться тому, хто вирішив позбутися від усього зайвого, так би мовити, полегшитися. Цей сюжет може символізувати як непотрібний мотлох в будинку, так і тяжке спілкування або нецікаву роботу. З великою часткою ймовірності сонник Міллера стверджує, що сновидцу вдасться здійснити задумане.

Пити сечу

Наснилося, що довелося пити сечу? Побачене уві сні можна розтлумачити майже буквально: з порожнього впорожне. Тобто, має бути стомлююче і, можливо, неприємне заняття, яке до того ж виявиться безрезультатним. Правда, якщо уві сні ви захворіли і рятуєтеся уринотерапией, готуйтеся наяву прожити довгі роки.

Виділення тварин, дитини

Якщо сниться котяча сеча, це символізує докучають клопоти і проблеми, які спробує створити хтось із ваших явних недоброзичливців або замаскованих лжедрузей. Сонник Езопа впевнений, що ви без особливих витрат і зусиль подолаєте несподівані труднощі. Але, тим не менш не рекомендується пускати все на самоплив.

Примарилась уві сні сеча дитини? Це тривожний сигнал. Сюжет говорить про те, що дитині не вистачає почуття захищеності і просто уваги. Саме ці явища можуть виявитися справжньою причиною енурезу наяву, якщо вчасно не вжити заходів.

Бути облитим нею

Якщо уві сні вас облили сечею, необхідно звернути увагу на стан здоров’я. Для здорової людини приснилося може виявитися передвісником хвороби, в той час як хворий, на якого потрапила сеча, піде на поправку.

Сонник Гришиной стверджує, що якщо в своїх видіннях чоловік ненавмисно обмочив своє взуття, в реальному житті йому крупно пощастить.

Відчувати запах

Відчули уві сні запах сечі? Варто бути напоготові, особливо якщо доведеться мати справу з малознайомими людьми. Сучасний сонник попереджає, що занадто вже велика ймовірність зустрічі з аферистом або просто неблагонадійним людиною.

Різні тлумачення

Якщо присниться сеча була з кров’ю, подібне уособлює ваше цілком природне занепокоєння про стан здоров’я когось із родичів або ж своєму власному. Подібне значення має сон, в якому фігурує сеча, взята на аналіз, і знаходиться в легко впізнаваною баночці. Це обнадійливий бачення, говорять про те, що серйозні хвороби в даний момент не загрожують.

Якщо сниться, що ви відвідали громадський туалет, в якому забули вчасно прибрати підлогу, Езоп обіцяє, що фінансові справи скоро підуть на поправку.

Сонник Дмитра та Надії Зими вважає, що подібне сновидіння свідчить про те, що ви зараз не в кращій формі. Рішення найбільш принципових питань рекомендується відкласти до кращих часів. Зараз вас підстерігають несподівані перешкоди, та й найменші труднощі здатні довести до відчаю.

Сонник сеча, до чого сниться сеча уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: