Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сарана, до чого сниться сарана уві сні

Часто сновидіння підказує, що нас очікує в майбутньому. Правильно витлумачивши основні моменти сну, можна деякі ситуації попередити і змінити. Чи знаєте ви,, до чого сниться ненажерлива сарана? Що віщує сонник Міллера того, хто побачив уві сні неприємне комаха в будинку? Давайте розбиратися разом.

Полчища шкідників

Саранча здатна досить швидко знищувати посіви і іншу рослинність, вона змітає в лічені секунди те, над чим людина працює місяцями. Традиційні сонники пророкують хвороби, хвилювання за власне майбутнє, дрібні, нічого не значущі турботи і порожні турботи тим, кому вона наснилася.

Образ кишать комах в будинку з’являється уві сні в тому випадку, якщо наяву ви зустріли безцеремонного людини, здатного в лічені дні зруйнувати те, що ви так довго і ретельно будували.

Сонник Фрейда свідчить, що сарана сниться дівчині до повної незадоволеності своїм статевим партнером. Нахабством і безтактністю він може доставити їй ще масу негативних моментів, дискомфорт.

Розчавити сарану

Тиснути уві сні членистоногих, зокрема, сарану або інших шкідників — до прибутку. Фінансове становище в найближчі дні має помітно покращитися. Якщо ж вони вас атакують — будьте готові до дрібних причіпок начальства.

Сонник Міллера стверджує, що боротьба з сараною сниться до поліпшення стану здоров’я. Розгубленість ж від зустрічі в будинку з огидного виду членистоногими, навпаки, свідчить про негативні наслідки хвороб наяву.

Дівчині тлумачення снів пророкують розставання з небезпечним, невдячних і негідним її людиною. Але тільки в тому випадку, якщо таргана або сарану їй вдалося уві сні розчавити.

Коник

Молодого хлопця або дівчину сонник Міллера застерігає від знайомства з сварливою другою половинкою. Приснився коник? Пам’ятайте, що ця комаха — символ порожніх клопоту, марною метушливості. Ви можете витратити багато часу наяву на справи, які нічим хорошим в результаті не закінчаться.

Почули стрекотіння — будьте готові до погроз з боку недоброзичливців і заздрісників. Приснився крилатий шкідник на зеленій галявині, залитій сонцем? Сонники радять бути максимально обережним в особистих справах. Намагайтеся не розповідати нікому про своє особисте життя, інакше ризикуєте стати об’єктом глузувань і пересудів.

До чого сниться тримати в руці коника або інше членистоногое? Найчастіше до небезпеки. Вбити самому сарану — визнати, що прийшов час робити рішучі вчинки. Незабаром вам буде серйозна розмова з людиною, який довгий час отруює життя.

Спіймати таргана

Іноді сарана, прусаки є символами безпліддя. Сучасні сонники радять не засмучуватися, а уважніше поставитися до свого здоров’я: пройти обстеження, відвідати гарні санаторії, з’їздити на курорт.

Якщо приснився великий рудий тарган — по тлумаченню снів чекайте зустрічі з впливовою людиною, який стане на тривалий термін вашим покровителем і меценатом.

Сонник сарана, до чого сниться сарана уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: