Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сарафан, до чого сниться сарафан уві сні

Приснився сарафан? Будьте обережніше — невгамовне бажання веселитися і розважатися доведе до сімейного скандалу. До чого ще сниться цей вид жіночого одягу? Сонник доведе все, що трапилося бачити уві сні.

Чи готові?

До чого сниться абсолютно новий сарафанчик? Сонник пророкує гідний успіх і швидке досягнення поставленої мети. Наснилася старе і старе виріб? Готуйтеся до життєвих труднощів.

Уві сні довелося купити новий сарафан? Ваше становище зміниться кардинальним чином. Якщо новий наряд вам подобається, то зміни будуть добрі, якщо не дуже, то тлумачення сну протилежне.

Наряд виявився не в пору або мав дивний вигляд? Це означає, що в реалі ви розірвете давню зв’язок.

Розшифровка за кольором

Сонник нагадує, що уві сні велике значення має колір одягу. Так білий сарафанчик обіцяє самотність, але при цьому грандіозний успіх і процвітання.

Бачити на іншому персонажі білий сарафан — до поганих змін, споглядати себе в подібному вбранні — до хвороби. Одночасно біле вбрання віщує досить приємне товариство.

Змінювати!

До чого сниться червоний колір одягу? Якщо ви зміните власні наміри або звички, то зможете позбутися від ворогів. Насичено червоний, майже пурпурний відтінок уві сні відображає зловживання різного роду.

Яскраво червоний попереджає про сварки, неспокої, хвороби і інших важких випробуваннях. Приснився темно-бордовий сарафан? Сонник впевнений: жити будете довго і щодо щасливо.

Дійте!

Що означає в нічних мареннях жовтий сарафан? Це ознака безумовної любові і життєвої удачі. Жовтий колір символізує фінансовий успіх, веселощі і свято.

До чого сниться чорний сарафанчик? Сонник пророкує розчарування і сумні часи. Уві сні добре бачити блакитний сарафан. Він натякає, що правильне додаток сил призведе до здійснення бажань.

Зелене вбрання символізує надію, а змішання всіх кольорів в одній моделі передбачає етап, в якому буде поєднуватися і погане, і світле.

Не журіться!

До чого сниться довгий російський сарафан? Є ймовірність, що ви порвете з обранцем, але незабаром зустрінете справжню любов.

Приснився довгий, зручний, але абсолютно немодний сарафанчик? Ви досягнете успіху, якщо відмовитеся від цікавих, але мало прогресивних ідей.

За Міллеру

У мріях бачити себе в такому сарафані добре — отримаєте запрошення на чуже весілля.

Чи задоволені?

Уві сні довелося міряти відкрите плаття? Скоро ви покинете нинішнє оточення і почнете зовсім нове життя.

Приміряти з явним задоволенням кілька нарядів — ще краще. Сонник гарантує міцний шлюб і щастя в ньому.

Наснилося, що довелося міряти величезна кількість моделей, але жодна так і не припала до душі? На жаль, це відображення реального невдоволення собою і існуючим станом в цілому.

Обережніше!

До чого сниться, якщо трапилося одягати і носити відкрите плаття? Сонник радить проявити обачність і думати, перш ніж робити.

Зараз будь-який легковажний крок може привести до неприємних наслідків. Молодий самотньою дівчині одягати уві сні сарафан — буквально означає, живити нездійсненні надії.

Що робили?

Сонник пропонує розглянути і інші дії, які ви робили з одягом уві сні.

 • Купувати — знайомство з приємною людиною.
 • Штопати, латати — сімейний конфлікт.
 • Шити сарафан — короткочасне захоплення.
 • Прати — неприємності, плітки.
 • Втратити — занепокоєння, невезіння.
 • Порвати — душевний дискомфорт.
 • Досить лінуватися!

  Наснилося, що ви перефарбували готовий виріб в інший колір? В реальності зможете гарненько відпочити. Крім того, сонник радить врахувати значення кольору, в який ви примудрилися пофарбувати свій сарафан.

  Красива вишивка на виробі символізує доленосна подія. Перешивати власний одяг для дитини або іншої людини означає, що потрібно відкинути лінь і зайнятися домашніми справами.

  Сонник сарафан, до чого сниться сарафан уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: