Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник саркофаг, до чого сниться саркофаг уві сні

Уві сні саркофаг найчастіше символізує забуття і втрачені ілюзії. До чого ще сниться цей рідкісний, але унікальний образ? Сонник пропонує кілька варіантів тлумачення в залежності від найбільш яскравих деталей.

Відмінні перспективи!

Приснився старовинний саркофаг з висіченими символами? Сонник гарантує дозвіл давніх проблем і велике багатство.

Тлумачення сну настільки позитивно, що обіцяє благополучне майбутнє навіть вашим дітям і онукам.

Бачити місце поховання уві сні можна до читання або написання заповіту. Цей же сюжет означає, що ви зможете отримати вичерпну відповідь на довгий час мучило вас питання.

Глухий кут?

До чого є кам’яний саркофаг минулих часів? Ви абсолютно несподіване пізнаєте безкорисливість і вірність оточуючих.

Іноді образ обіцяє допомогу Вищих сил. Але самому опинитися уві сні в саркофазі — погано. Це ознака життєвого тупика.

В ночі ви вивчали якусь стародавню гробницю? Сонник впевнений: настав час зайнятися самоосвітою і дізнатися щось вражаюче дивовижне.

Чи готові?

Уві сні довелося шукати саркофаг в занедбаних руїнах? Це означає, що в реалі вам відкриються якісь важливі істини. Це символ духовного пізнання, становлення особистості і оновлення.

Наснилося, що ви виявили стародавнє поховання при розкопках? Сонник пророкує: у короткий період часу ви отримаєте масу корисної і дуже важливої ​​інформації.

До чого сниться, що ви раптом виявили дивний саркофаг на міській вулиці? Дуже скоро ви переберетеся на постійне місце проживання на батьківщину своїх предків.

Думка Міллера

Уві сні ви були зайняті розкопками і відшукали найдавніше цвинтарі? Сонник впевнений: ви на вірному шляху, скоро відкриються незвідані досі таємниці і секрети. У більш приземлене тлумаченні це ознака, що насуваються.

Сюрприз!

До чого сниться саркофаг, який довелося розкривати особисто? Якщо всередині виявилися чиїсь останки, то сонник вважає: ви дізнаєтеся секрет, який від вас довго приховували. Іноді муміфіковані останки пророкують далеку подорож.

Наснилося, що ви відкрили величезний ящик і виявили в ньому майже зотлілі скелет? Ваші плани будуть порушені хворобою або несподіваною подією. Якщо ж в ночі ви так і не зуміли зрушити кришку, то в реалі чекайте розчарувань і невдач.

Ще більше деталей

Хочете дізнатися,, до чого сниться саркофаг, підіть ще однієї поради сонника і згадайте, що ще сталося уві сні.

 • Порожню труну — небезпека.
 • З останками — несподіванка.
 • Впасти в нього — бідність, горе.
 • Руйнується — хвороба.
 • Добре бачити в мріях відносно новий саркофаг. В реальності розгадаєте якусь загадку. Якщо приснився напівзруйнований труну, то не довіряйте першому враженню.

  Дуже дивна і незвичайна гробниця, особливо з інопланетянами або моторошними істотами, натякає: трапиться те, чого ви дуже сильно боїтеся.

  Бережіться!

  До чого сниться саркофаг, в якому покоїться якийсь відомий на весь світ людина? Отримайте багатство, яке призведе вас в пучину інтриг і скандалів.

  Наснилося, що саркофаг палає уві сні? Сонник застерігає: в реальності зіткнетеся з потойбічним злом або чаклунством.

  Довелось бачити, що приміщення, де встановлено труну, наповнюється водою? Або підете в далеке мандрівка, або дізнаєтеся щось, пов’язане з далекими предками.

  Сонник саркофаг, до чого сниться саркофаг уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: