Сонник сатана, до чого сниться сатана уві сні

Наяву і уві сні сатана викликає почуття страху і спокуси порушити табу. Цими суперечливими емоціями і керується сонник, витлумачуючи,, до чого сниться одночасно зловісний і притягальний символ.

Темна сторона особистості

Диявол дуже хитрий, підступний і безпринципний. Саме такі якості може продемонструвати людина, якій сновидец звик довіряти.

Медея вбачає в образі диявола людське єство. Не секрет, що емоції і бажання деколи доводиться пригнічувати на догоду соціуму.

Лякаючий вигляд уособлює спочатку вороже і недовірливе ставлення до навколишнього світу, яке в реальності часто псує життя сновидцу.

Діти і демони

Якщо диявол приснився жінці, сновидіння віщує вагітність, не факт, що бажану.

Якщо чортеня явно маленький, це означає, що небезпека загрожує вашому або добре знайомому дитині.

Протистояння і співробітництво

Якщо приснилося, що ви змусили уві сні самого диявола визнати свою поразку, наяву вам будь-які труднощі дарма.

Якщо наснилася угода з нечистою силою, вашим планам судилося збутися, але результат виявиться не таким, як ви собі уявляли.

Якщо ви приймаєте подарунок або самі щось даруєте нечисті, значить, спосіб, яким ви заробляєте собі на життя, не влаштовує вас з морально-етичної точки зору.

До чого сниться допомогу сатани, безпосередньо залежить від кінцевого результату. Якщо уві сні незвичайний тандем благополучно прибув до мети, сонник вважає, що в дійсності вам властиво драматизувати події або недооцінювати свої можливості. Іноді шайтан уві сні приймає вигляд справжньої причини, що заважає досягти бажаного.

Якщо в битві демона і ангела перший бере верх, постарайтеся уникати безглуздих суперечок.

Неочікуваний візит

Іноді шайтан приходить уві сні в неземному облич. Внутрішнє перетворення належить самому сплячому.

Якщо сатана в сновидінні приходить одягнений цілком респектабельно, тим не менш, ви точно знаєте, хто перед вами, остерігайтеся людей, які проявляють до вас необгрунтований інтерес.

На сторожі здоров’я

Загальний сонник пояснює природними причинами, до чого сниться, як в гості приходить сатана. Можливо, у цьому винна невгамовне споживання міцних напоїв.

Тлумач вважає, що те,, до чого сниться сатана, пов’язане з психічним захворюванням або окультних впливом у вигляді псування або пристріту.

Добро і зло

Сонник Лоффа вважає сатану цікавим символом. Сам факт його появи уві сні свідчить про значущість прийдешніх подій. Що він означає в кожному конкретному випадку, підкажуть подробиці сюжету.

Якщо уві сні трапилося бачити себе в образі сатани, сонник радить не брати на себе занадто багато: в реальному світі ви навряд чи наділені настільки широкими «повноваженнями».

Пояснюючи,, до чого сниться сатана, сонник Міллера вважає приснилося недобрим знаком. Спортсмену загрожує поразка, фермеру неврожай і падіж худоби, мандрівникові дорожні неприємності. Сновидіння закликає юних дівчат до розбірливості в знайомствах.

Езотеричний сонник стверджує, що сатана є уві сні, щоб навчити розумінню добра і зла. Недоліки відкривають можливості роботи над собою, труднощі роблять сильніше. Темна і світла сторона формує душевну гармонію і підтримує рівновагу Всесвіту.

Сонник сатана, до чого сниться сатана уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: