Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сарай, до чого сниться сарай уві сні

Сарай — це символ благополуччя і домовитості сплячої людини. Побачити уві сні цю господарську споруду може кожен, але не кожен знає, до чого це сниться. Для того щоб зрозуміти, чого чекати після такого сновидіння, необхідно згадати деталі свого сну, а вже їх тлумачення вам підкаже сонник.

Сонник Міллера

Приснився сарай з різним начинням і інструментом — до процвітання. А порожній сарай — символ невдачі і безплідних починань.

Сниться, що горить старий ветхий сарайчик? Наяву такий сон означає відновлення особистих відносин і трудової діяльності.

Побачити себе живуть у флігелі або бараку — це сон-передвістя, який пророкує, що ви дуже скоро зважитеся почати нове, незвичайне справа.

Пожежа в будівлі або Ви за крок від провалу

Сниться, що ваш сарай згорів під час пожежі — вас чекають великі клопоти, пророкує Місячний сонник.

Палаючий сарай, який вирішили спалити ваші недоброзичливці — знак того, що ви перебуваєте в дуже скрутному становищі, в яке потрапили через власну дурість.

Наснилося, що пожежа спалахнула в хліві з тваринами — до втрат. Але якщо вам вдалося всіх вивести і відвести подалі від палаючого будови — ви зумієте відновити втрати дуже швидко.

Підпалювати уві сні старий сарайчик, підготовлений до зносу — ви станете причиною конфлікту.

Спалити дотла убоге будова — до відновлення зв’язків, а ось якщо ви вирішили спалити добротний новий сарай — до збитків і сварок.

Сниться, що ви грієтеся біля палаючого сараю — ви «граєте» з вогнем. Продумуйте кожну свою дію, рекомендує сонник Цвєткова.

Хлів з живністю як символ достатку

Приснився хлів з тваринами — вас чекає удача в справах і процвітання, пророкує сонник пастора Лоффа.

Уві сні заходити в сарайчик з курми в пошуках яєць — вам дуже пощастить у чомусь, що дозволить заробити авторитет і повагу серед колег і начальства.

Хлів, в якому живуть вівці або кози символізує невеликий, але постійний дохід, а сарай з коровою або з телятами — великі гроші, але дуже рідко.

Будувати чи валити — і на радість, і до печалі

Бачити уві сні, що ви будуєте хозблок з дощок — до радісних подій, а ось цегельні стіни означають закритість сновидіння і прагнення усамітнитися.

Наснилося, що ви розбираєте старе будова — в реальному житті ви зважитеся, нарешті, позбутися від шкідливих звичок, пророкує Циганський сонник.

Відновлювати зруйнований сарай — до відновлення життєвих сил у здорової людини, і до одужання хворої.

Завалити стару споруду з дощок і на його місці звести нову з каменю — вас чекає велика радість і перемога.

Прибирання госпбудівлі — ви прагнете досягти гармонії

Наснилося, що ви прибирати в сараї? Зверніть увагу на те, яким він був — брудним і перебував у занедбаному стані — в реальності ви прагнете навести порядок у власній голові і душі, чистим і світлим — вам можна розслабитися, все буде добре.

Чистили корівник від гною — знайшовши душевний спокій, зумієте непогано заробити, пророкує Циганський сонник.

Заходити на сінник і відчувати запах свіжого сіна — до тихої радості і душевного спокою.

Сарай з усякою всячиною — знак хазяйновитість

Бачити уві сні сарайчик з сіном або з дровами — означає прагнення сплячого до хазяйновитість і економії, каже Весняний сонник.

Сниться, що ви ховаєтеся від кого-то в закритому зсередини сараї з курми або худобою — у вас в будинку і в сім’ї буде достаток і процвітання, але тільки якщо ви не впустіть у своє життя сторонніх.

Бачити сон, що в сараї упереміш з сіном стоять лопати, відра, туди-сюди снують птиці та домашню худобу — в реальності вам необхідно привести в порядок свої думки, тоді ви зрозумієте, чого вам не вистачає, щоб бути щасливим.

Сонник сарай, до чого сниться сарай уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: