Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сауна, до чого сниться сауна уві сні

До чого сниться сауна? Найчастіше цей образ пророкує швидку зустріч з добрими друзями. Однак сонник впевнений: це не єдине тлумачення, яке має парилка уві сні. Детальне опрацювання сюжету і його нюансів дасть вірний прогноз на майбутнє.

Замітка Міллера

Якщо наснилася сауна, то є ймовірність що ви захворієте, перебуваючи далеко від дому. При цьому сонник гарантує незвичайні пригоди в чужих краях.

Дотримуйтесь раді!

Бачити нову сауну означає, що вам належить виконати відповідальне доручення. Особливо тлумачення сну пророче, якщо образ приснився в ніч п’ятниці.

Якщо ж відвідування сауни випало на недільну ніч, то наяву доведеться вибирати між романтичним захопленням і сім’єю.

Візит в холодну парну з середи на четвер обіцяє рада родича, до якого неодмінно потрібно прислухатися.

Уві сні довелося сидіти в нетопленій лазні? Ваша праця виявиться марним, так як досягнута мета виявиться неправильною.

Готуйтеся!

До чого сниться особливо спекотна сауна? Якщо вона наснилася з середи на четвер, то наяву грядуть великі переживання, які охоплять вас після зради надійних, здавалося б, людей.

Відчувати в мріях обпалює повітря — означає, що власними необережними діями ви рушіте чуже благополуччя і щастя.

Наснилося, що ви буквально обпеклися паром? Сонник пророкує нерозділене кохання і глибокі душевні терзання.

Поспішайте до лікаря!

До чого ще сниться суха лазня? Якщо уві сні ви відчували себе в ній комфортно, то наяву удача буде вам супроводжувати.

Бачити, що сновідійная лазня холодна і навіть покинута — погана ознака. Сонник вважає це ознакою насувається захворювання.

Привиділася затишна баня з помірно гарячою парою? Всі проблеми вирішаться дивно несподіваним чином, причому рішення буде дуже простим.

Успіх або порожнеча?

До чого сниться сауна з басейном? Якщо уві сні він був наповнений чистою і прозорою водою, то сонник гарантує успіх в суспільстві і дружню підтримку.

Молодій жінці це бачення обіцяє супутника, який буде переконаний в її вірності і надійності.

Бачити сауну з басейном, в якому плескається брудна або мутна вода — гірше. Будьте готові до пліток, дрібним негараздам ​​і іншим незначним проблемам.

Уві сні парна з басейном, позбавленим води символізує внутрішню порожнечу, що утворилася в результаті розставання з коханою людиною.

Розшифровка дій

До чого ще сниться сауна? Сонник рекомендує згадати, що саме довелося робити в ній.

 • Входити — безнадія.
 • Виходити — задоволення, благополуччя.
 • Митися — оновлення життя.
 • Піддавати пар — успішне починання.
 • Будувати, ремонтувати — прагнення до спокою, затишку.
 • Чим ви незадоволені?

  В ночі ви просто сиділи в сауні, коли інші милися? Сонник обіцяє справу, виконання якого буде пов’язане з неприємними відчуттями.

  Паритися і митися уві сні в парній означає, що ви хочете від чогось позбутися. По суті, це відображення невдоволення собою і обставинами, що склалися.

  Якщо ж наснилося, що ви заявилися в сауну в одязі, то в реальності отримаєте дуже справедливий догану від керівництва.

  Сонник сауна, до чого сниться сауна уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: