Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сапфір, до чого сниться сапфір уві сні

Сапфір — дуже симпатичний камінчик, який залишив байдужими нікого. Побачити його уві сні — до спокуси, пророкує більшість популярних тлумачів сновидінь. Чи правда це, і, до чого сниться сапфір, можна дізнатися, згадавши деталі сну і звірившись з сонником.

«Сапфірові» сни і їх тлумачення за сонником Міллера

Якщо вам наснився сапфір, радійте! Це означає, що вам пощастить в якійсь грі. Але роблячи ставки, пам’ятайте, що справжній переможець той, хто вміє вчасно зупинитися, нагадує сонник відомого психолога Г. Міллера.

Жінці сниться дорогоцінний камінь синього кольору? Сновидіння можна назвати попередженням. Їй необхідно більш вимогливо ставиться до коханого, тому як цілком ймовірно, що його зможе спокусити суперниця.

Ювелірна прикраса як символ напруження пристрастей і почуттів

Бачити масивне кільце з сапфіром на своєму пальці — до фатальне кохання з нападами неприборканої пристрасті, пророкує сонник пастора Лоффа.

Шикарне кольє з сапфірами і з діамантом — ваші почуття будуть такими сильними, що будуть приносити вам і коханій людині не тільки щастя, скільки душевні муки.

Сережки з дорогоцінним каменем синього кольору, побачені уві сні, пророкують сновидцу марну боротьбу з власними почуттями.

Приснився гарний золотий гарнітур, в який входять кільце, сережки та кольє, прикрашений дрібними і великими сапфірами — до всепоглинаючої і навіть жертовної любові до свого обранця.

Сапфір в інтер’єрі — вас чекають непередбачені витрати

Сниться, що ви перебуваєте в музеї, в якому виставлена ​​експозиція предметів мистецтв, інкрустованих темно-синіми камінчиками? Тлумачення сну таке: не робіть необдуманих покупок, інакше залишитеся «на мілині».

Бачити власноруч зроблену картину або панно з сапфіровою крихти — до дрібних витрат, передбачає Місячний сонник.

Наснилося, що ваша меблі прикрашена гарними каменями синього кольору — до дуже великих покупок. Подумайте, перш ніж їх зробити, так вони вам потрібні.

Купити, продати, знайти, або Від печалі до радості…

Милуватися сапфірових виробами в ювелірній майстерні і в підсумку щось купити — на радість і веселощів.

Якщо в сновидіннях ви бачили себе продавцем виробів з синенькими камінчиками, вас чекають пороки, спокуси і неприємності з ними пов’язані, пророкує сонник міс Хассе.

Знайти уві сні не огранений темно-синій мінерал — перегляньте свою поведінку. Вам необхідний душевний спокій, якого у вас немає.

А якщо вам пощастило знайти кільце з сапфіром уві сні — ви познайомитеся з людиною, який змінить ваше уявлення про життя.

Дорогоцінний подарунок — до здійснення бажань і успіху

Жінці приснилося, що її чоловік подарував їй золоту каблучку з сапфіром і з діамантом в день зачаття їхньої дитини — виповниться дуже особисте, можна сказати інтимне, бажання, обіцяє Східний сонник.

Чоловікові отримати в подарунок від своєї улюбленої печатку з сапфірами — до успіху в любові, а якщо були подаровані запонки — до вдалого ведення бізнесу або справ, пов’язаних з роботою.

Жінці сниться, що чоловік на додаток до колечка, подарованому в день зачаття дитини, презентував ще й сережки, але вже до народження сина чи до народження дочки — можна сміливо будувати плани, вони мають всі шанси на реалізацію.

Сонник сапфір, до чого сниться сапфір уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: