Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник сантехнік, до чого сниться сантехнік уві сні

Бачити сантехніка уві сні, пустити в будинок, спостерігати за результатами праці — до турбот, дрібним проблемам, захворювань, іноді навіть до незгод. Станьте максимально пильними, якщо наснилися вийшли з ладу побутові прилади, труби, якщо самому довелося усувати наслідки аварії, витоку. До чого сняться працюють водопровідник, слюсар, цікаво роз’яснюють сучасні сонники.

Сонник Міллера: популярні тлумачення сну

За трактуванням психологів, бачити зламану сантехніку уві сні — до нервуваннях будинку, на роботі. Якщо приснилося, що довелося викликати майстра, значить, впоратися самостійно з неприємними обставинами не вийде. Вам буде потрібна допомога кваліфікованих фахівців, лікарів, юристів, спонсорів.

Отже,, до чого сниться сантехнік за сонником Міллера:

 • Вилазить з люка — до приємних известиям;
 • Займається лагодженням крана — до втрати фінансів, джерел доходу;
 • Розбиває труби, вигрібати бруд — до побутових чвар, скандалів;
 • Встановлює ванну, унітаз, раковину — до одужання, появи перспектив на робочому місці.
 • Працюйте сумлінно

  Бачити водопровідника, який ремонтує кран уві сні — не завжди добре. Сновидіння означає, що ви втратили деякі джерела доходу, намагаєтеся знайти нові. Якщо приснилося, що сантехніку вдалося усунути неполадки, нові прилади працюють відмінно — будьте спокійні, колеги вам допоможуть гідно вийти з непростої ситуації, скласти звіти для керівництва.

  До чого сниться майстер, сонник Цвєткова роз’яснює розгубленістю сновидіння, якого атакували кілька дрібних проблем відразу. Зламана сантехніка в офісі — банальне попередження про негаразди, які чекають весь колектив.

  Бережіть сім’ю

  Слюсар, що усуває витік в квартирі, будинку, який розбиває, що витягає труби уві сні — недобрий знак. Виявляється, в родині накопичилося невдоволення вашими діями, постійними відлучкам, назріває скандал. Чим більше бруду, відходів приснилося, тим стрімкіше будуть розвиватися події.

  Сучасні сонники рекомендують вирішувати сімейні проблеми до того, як вони наберуть величезні обороти. Причіпки з боку батьків, непослух дітей, невдоволена друга половинка — саме те,, до чого сниться сантехнік в засмальцьованій сорочці, який намагається вам допомогти.

  Чекайте чергових перспектив

  Бачити, нову ванну, унітаз, раковину, кликати сантехніка уві сні, щоб допоміг їх встановити — вельми добре, навіть вигідно. Сновидіння означає кінець негараздам, чвар. Крім того, водопровідник, підключив на ваших очах всі прилади і демонструє вам їх роботу, символізує довгоочікуване одужання.

  Сонники вказують на появу друзів у робочому колективі, налагодження контактів з партнерами. Нарешті прибуток буде надходити без затримки і зволікань. Начальство оцінить ваші старання аж до нагородження, виплати премії.

  Сонник сантехнік, до чого сниться сантехнік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: