Сонник садити квіти, до чого сниться садити квіти уві сні

Садити квіти уві сні — до бурхливих змін в кращу сторону, процвітання, успіху в справах і довгоочікуваного свята в будинку. Якщо хочете докладніше дізнатися,, до чого сниться підготовка клумб, розсади процес висаджування саджанців будинку, в лісі, на кладовищі, на площі, в теплиці або навіть на могилі, згадайте, наскільки вам сподобалося саме заняття і тільки після цього, заглядайте в сонник.

Пророцтва з сонника Міллера

Пересаджувати кімнатні рослини по сонником Міллера — хороший знак в тому випадку, якщо наснилося, що робили ви це з задоволенням. Знаменитий психолог пропонує спочатку згадати свої відчуття і конкретне місце дії, щоб дізнатися, до чого сниться сон. Наприклад, розсаджувати насіння і садити квіти:

 • В горщик — до приємного сюрпризу або маленькому, але дорогому серцю подарунку;
 • В клумбу — до сімейного свята;
 • На площі — до радісної події;
 • На кладовищі — зможете вистояти у важкі часи;
 • В саду — до знаного гостю;
 • В лісі — потрапите в приємну компанію.
 • Бачити і пересаджувати уві сні насіння кімнатних рослин в горщик — до змін способу життя. Сонники стверджують, що всі ваші зусилля по поліпшенню своїх житлових умов, принесуть реальний результат в недалекому майбутньому, якщо приснилася квітуча клумба.

  Готуйтеся до зустрічі нареченого

  Розгадати,, до чого сниться молодій людині або дівчині, що довелося пересаджувати або садити квіти в палісаднику біля будинку, досить просто. Тлумачення сну зводиться багатьма психологами, зокрема Фрейдом, до того, що прийшла пора вступати в шлюбні відносини. У його сонник такі дії означають прибуток в сімействі.

  Символом родючості і відродження вважається сам процес обробітку грунту під розсаду. При цьому розсаджувати уві сні власноруч рослини — до особистого тріумфу і взаємної любові. Наснилося, що ви садите квіти разом коханою людиною — будьте готові почути гарячі слова визнання від своєї половинки.

  Неродючий грунт — не привід засмучуватися

  Садити квіти уві сні в землю на могилі означає настання періоду осмислення життя. Сонники попереджають, що ви можете різко змінити свої погляди на протилежні, почати вивчати іншу релігію, захопитися речами, які до сих пір вас не цікавили взагалі.

  Бачити як хтось із близьких намагається встромити насіння в землю на узбіччі дороги або в іншу неродючу грунт — будьте готові до важкого періоду. Щоб зрозуміти,, до чого сниться букет, закопаний в землю, не призначену для того, щоб садити квіти, згадайте, які почуття супроводжували вас уві сні.

  Все на краще

  Блискучі перспективи чекають того, кому приснилось готувати місце під саджанці в теплиці або займатися пересадкою їх в горщик. Бачити плоди своєї праці — до приємних і дорогим подарункам.

  Сонник Ванги обіцяє, що ви отримає важливу інформацію про конкурентів і зможете здолати своїх ворогів, які б підступи вони вам не будували.

  Сонник садити квіти, до чого сниться садити квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: