Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник садити картоплю, до чого сниться садити картоплю уві сні

Садити картоплю уві сні — дуже милостиве заняття, стверджують сонники. Той, кому приснилось подібне, може розраховувати, як на виконання бажань, так і на додатковий дохід. Однак не забувайте, що «будь-яка медаль має дві сторони». Абсолютно точне пояснення,, до чого сниться посадка картопельки, ви можете дізнатися в сонник після ретельного аналізу своєї мрії.

Як вона виглядала?

Наснилося, що ви садите картоплю? Пригадайте, як вона виглядала: яким був її колір і стан. Отже:

 • Бачити уві сні рожеві бульби — до вдалого заміжжя або одруження;
 • Картоплини білих сортів посадили — відкриються нові перспективи перед вами;
 • Жовта картопелька була посаджена — до нових вигідних зв’язків;
 • Наснилося, що ви закопали в городі підгнилі бульби — до неприємностей з фінансами.
 • Городньо-посадочні заходи, як символ достатку

  До чого сниться бачення, в якому ви садите картоплю на власному городі, підкаже Місячний сонник. Тлумачення сну розповість багато про що: під час посадки ви радісно посміхалися, сміялися — чекайте прибутку незабаром. А якщо ви були чимось засмучені: плакали, були похмурі — побережіть свої фінанси, що не вдавайтеся в сумнівні махінації з грошима.

  Бачите уві сні, що ви перекопуєте город перед висадкою картоплі? Це означає, що вам не до вподоби додаткова, хай навіть важка, робота заради благополуччя сім’ї. А ось, що означає сюжет, в якому ви не закопує картопельку, а просто прикопують: якщо не прикладіть зусиль, сподіватися на здійснення задуманого буде нерозумно.

  Під покровом ночі, або Бережіться несподіванок!

  Якщо уві сні ви бачите, як вночі закопуєте в землю картопля, то це попередження про те, що будь-які сюрпризи можуть «вилізти боком», запевняє Східний сонник.

  Наснилося, що ви закопуєте картопля в землю разом з небіжчиком? Така жахлива, на перший погляд, фантасмагорія може передбачати несподіваний поворот подій. З небіжчиком ви не знайомі? Незнайомець надасть на ваше життя якийсь вплив. А якщо ви кидали картопля не просто в землю, а в могилу з небіжчиком, то прийшов час «платити за рахунками», пророкує сонник Білого Мага.

  Громадські роботи — знак досягнення цілей

  Зрозуміти, до чого сняться картинки, на яких ви з іншими людьми садите картоплю на колгоспному полі, допоможе Слов’янський сонник.

  Якщо ви і інші люди займалися посадкою мирно і злагоджено, то це означає, що ви зумієте завоювати довіру і повагу в колективі, що допоможе вам отримати місце, про яке ви мрієте. Але якщо бачите уві сні, що саджаючи картоплю, ви ні з ким не можете знайти спільну мову — стережіться підступів заздрісників і конкурентів.

  Сонник Міллера

  Густав Міллер, пояснюючи, до чого сняться мрії про картоплю, схильний був вважати, що подібні сюжети — це уособлення здібностей людини до самореалізації і протистояння труднощам.

  Так, наприклад, якщо уві сні вам довелося садити картоплю, то це говорить про те, що виконання ваших бажань — питання найближчого часу. Працювали на грядках разом з коханим? До довгоочікуваної весіллі.

  Сонник садити картоплю, до чого сниться садити картоплю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: