Сонник садять в тюрму, до чого сниться садять в тюрму уві сні

Якщо уві сні вас раптово кидають до в’язниці, то прийміть це як знак небезпеки, що виникла через те, що ви вчасно не почули попередження. До чого сниться настільки несподіване захід ще? Сонник пропонує найактуальніші інтерпретації.

Відображення реалій

Наснилося, що вас садять в тюрму? Наяву випробуєте відчуття втрати свободи, пов’язане з цілком позитивними змінами. Наприклад, подружжям, новою посадою або народженням дітей.

Сонник радить звернути увагу на саме приміщення уві сні. Якщо в’язниця простора яскраво освітлена, то зміни принесуть задоволення. Темний і маленький карцер без вікон символізує скрутні умови і бідність.

Не ризикуйте!

Якщо вас садять у в’язницю за безпідставним звинуваченням, то в реальності ви зумієте впоратися з конкурентами. Наснилося, що ви усвідомлюєте власну провину? Чекайте смуги невдач і невезіння в усьому.

Якщо вас заарештували раптово, то ризикуєте ви марно і краще продумати менш безпечний шлях вирішення проблеми. Бачити себе ув’язненим у в’язниці — до нужді і тривог, які, однак, зміняться безумовним успіхом і щастям.

Несподівана захист

До чого ще сниться цей захід? Сонник передбачає, що наяву вас мучать сумніви, невпевненість і страхи.

Ви підсвідомо шукайте захисту. Особливо це актуально, якщо потрапивши в кріпосне спорудження уві сні, ви відчуєте абсолютне задоволення і спокій.

Якщо приснилося, що садять в тюрму, то незабаром ви зможете знайти оптимальні способи для власного захисту і підняття самооцінки.

За Міллеру

Однак сонник пана Міллера впевнений: якщо уві сні ви потрапили на закінчення, то прийдешні події вкрай негативно позначаться на справах.

Тиск або успіх?

До чого ще сниться, що садять в тюрму? Самого себе бачити в катівнях означає, що ви візьметеся за дуже важке і відповідальне справа.

Уві сні довелося дивитися на світ через грати? Ви перебуваєте в чужорідної влади і піддаєтеся тиску ззовні.

А ось для бізнесменів подібне бачення сонник вважає ознакою успішного підприємництва, стабільності і сімейного спокою.

Вирішуйте!

До чого сниться, що садять в тюрму інших персонажів бачення? Якщо це родичі або друзі, то сонник думає, що ви зловживаєте їх добротою.

Бачити, як уві сні на закінчення відправляють незнайомців, означає, що ви не здатні вирішиться на якусь дію, і це все більше віддаляє удачу.

Якщо незнайомі товариші при цьому всіляко чинять опір арешту, то безнадійна справа обернеться абсолютним тріумфом.

Конкретні відповіді

Отримати правильне тлумачення сну допоможуть більш конкретні розшифровки сонника.

 • Побачити себе в катівнях — до несмертельної захворювання.
 • Будь-якого стороннього чоловіка — до ділового пропозиції.
 • Жінку — до засудження.
 • Дружина — до неприємностей.
 • Дитину — до нездійсненним планам.
 • Добрі надії

  Юної дівчини приснилося, що в катівні потрапив її улюблений? Сонник гарантує, що він буде відданий до кінця своїх днів. Вдовам арешт обіцяє набуття надії на нові відносини.

  Якщо хлопчина потрапляє уві сні на місця позбавлення волі, то він досягне великих висот і одружується на розуміє і розумною дівчиною.

  Сонник садять в тюрму, до чого сниться садять в тюрму уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: