Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник садять в тюрму, до чого сниться садять в тюрму уві сні

Якщо уві сні вас раптово кидають до в’язниці, то прийміть це як знак небезпеки, що виникла через те, що ви вчасно не почули попередження. До чого сниться настільки несподіване захід ще? Сонник пропонує найактуальніші інтерпретації.

Відображення реалій

Наснилося, що вас садять в тюрму? Наяву випробуєте відчуття втрати свободи, пов’язане з цілком позитивними змінами. Наприклад, подружжям, новою посадою або народженням дітей.

Сонник радить звернути увагу на саме приміщення уві сні. Якщо в’язниця простора яскраво освітлена, то зміни принесуть задоволення. Темний і маленький карцер без вікон символізує скрутні умови і бідність.

Не ризикуйте!

Якщо вас садять у в’язницю за безпідставним звинуваченням, то в реальності ви зумієте впоратися з конкурентами. Наснилося, що ви усвідомлюєте власну провину? Чекайте смуги невдач і невезіння в усьому.

Якщо вас заарештували раптово, то ризикуєте ви марно і краще продумати менш безпечний шлях вирішення проблеми. Бачити себе ув’язненим у в’язниці — до нужді і тривог, які, однак, зміняться безумовним успіхом і щастям.

Несподівана захист

До чого ще сниться цей захід? Сонник передбачає, що наяву вас мучать сумніви, невпевненість і страхи.

Ви підсвідомо шукайте захисту. Особливо це актуально, якщо потрапивши в кріпосне спорудження уві сні, ви відчуєте абсолютне задоволення і спокій.

Якщо приснилося, що садять в тюрму, то незабаром ви зможете знайти оптимальні способи для власного захисту і підняття самооцінки.

За Міллеру

Однак сонник пана Міллера впевнений: якщо уві сні ви потрапили на закінчення, то прийдешні події вкрай негативно позначаться на справах.

Тиск або успіх?

До чого ще сниться, що садять в тюрму? Самого себе бачити в катівнях означає, що ви візьметеся за дуже важке і відповідальне справа.

Уві сні довелося дивитися на світ через грати? Ви перебуваєте в чужорідної влади і піддаєтеся тиску ззовні.

А ось для бізнесменів подібне бачення сонник вважає ознакою успішного підприємництва, стабільності і сімейного спокою.

Вирішуйте!

До чого сниться, що садять в тюрму інших персонажів бачення? Якщо це родичі або друзі, то сонник думає, що ви зловживаєте їх добротою.

Бачити, як уві сні на закінчення відправляють незнайомців, означає, що ви не здатні вирішиться на якусь дію, і це все більше віддаляє удачу.

Якщо незнайомі товариші при цьому всіляко чинять опір арешту, то безнадійна справа обернеться абсолютним тріумфом.

Конкретні відповіді

Отримати правильне тлумачення сну допоможуть більш конкретні розшифровки сонника.

 • Побачити себе в катівнях — до несмертельної захворювання.
 • Будь-якого стороннього чоловіка — до ділового пропозиції.
 • Жінку — до засудження.
 • Дружина — до неприємностей.
 • Дитину — до нездійсненним планам.
 • Добрі надії

  Юної дівчини приснилося, що в катівні потрапив її улюблений? Сонник гарантує, що він буде відданий до кінця своїх днів. Вдовам арешт обіцяє набуття надії на нові відносини.

  Якщо хлопчина потрапляє уві сні на місця позбавлення волі, то він досягне великих висот і одружується на розуміє і розумною дівчиною.

  Сонник садять в тюрму, до чого сниться садять в тюрму уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: