Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник русалка, до чого сниться русалка уві сні

Те,, до чого сниться русалка, уособлює романтичність, відчуженість, безтурботність і небезпека. Побачене уві сні часто відображає самі природні бажання: потреба в воді, у відпочинку на лоні природи, в чуттєвих насолодах. Серед тлумачень сонник згадує, що образ жінки-риби може бути навіяний і внутрішнім конфліктом сновидіння.

Якщо згадати міфологію, вам наснився не такий вже безневинний персонаж. Незавидна доля в минулому житті дає про себе знати. За легендами, цими прекрасними і спокусливими створіннями рухає зовсім не любвеобильность, а жага помсти всьому людському роду. Саме з цієї причини сновидіння нерідко служить попередженням бути обережніше з протилежною статтю.

Найчастіше все, до чого сняться русалки, легко пояснюється тягою до задоволень і миттєвим розваг. Вашому вмінню радіти від душі можна тільки позаздрити, але чи не занадто багато часу витрачається даремно?

Якщо довелося уві сні бачити русалку, схоже, сплячий охоплений романтично-ностальгічними настроями. Занурення в спогади про минулих почуттях змінюють мрії про нові любовні пригоди. Примітно, що в якості коханих вибираються свідомо недоступні об’єкти: зірки, кіногерої, зарубіжні політичні діячі.

Тлумачення сну для чоловіків і жінок

До чого сниться русалка дівчині, пояснюється дуже просто: сновидицей давно мріє про поїздку до моря, шуму прибою і різнобарвним камінцях на узбережжі. Сонник обнадіює, що подібні мрії в більшості випадків рано чи пізно збуваються.

Якщо присниться русалка — це ви, сонник пропонує задуматися, чи не занадто легковажно ваша поведінка. Звичка кокетувати відчайдушно може привести до того, що ви не помітите свого єдиного в натовпі шанувальників.

Те,, до чого сниться русалка жінці, попереджає сновидицей про можливу появу холодної і безжальної суперниці на її горизонтах. Існує і позитивна трактування: сон говорить про розкриття внутрішнього світу і особистісному зростанні.

Як вважає сонник Фрейда, сновидец, якому наснилася русалка — чоловік в пошуках ідеалу. Завойовник і гравець за своєю природою, він невпинно виходить на полювання… за черговим розчаруванням: знову попалася звичайна жінка, а не краса неземна з морських глибин.

Сонник Фрейда пропонує і більш наукове тлумачення сну: русалка відображає психологічні стан сновидіння. Треба зауважити, невтішне: емоційний фон в критичному стані, спостерігаються маргінальні нахили. Причиною може бути відсутність можливості самореалізації.

Нерідко побачити русалку уві сні трапляється тим, хто сумує за гармонії з природою, відпочинку на узбережжі, музиці вітру і хвиль. Сонник згадує ще одну природну причину: коли організму не вистачає вологи, як тут не позаздриш мешканцям водойм?

Те,, до чого сниться русалка в воді, символізує, скоріше, абстрактний, ніж чуттєвий еротизм. Сонник допускає ймовірність нового роману, який доставить чимало приємних миттєвостей, тільки ось перспектива серйозних стосунків під великим питанням.

Якщо уві сні русалка погодилася на контакт зі сновидцем, сонник з великою часткою ймовірності стверджує, що той не позбавлений екстрасенсорних здібностей, і радить розвивати духовне начало.

Приснилася уві сні русалка нерідко виявляється передвісником сімейних сварок, причини яких гранично прості: ревнощі, холодність, небажання брати на себе приземлені обов’язки.

Сонник русалка, до чого сниться русалка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: