Сонник рум’яна, до чого сниться рум’яна уві сні

Сонник пропонує кілька пояснень, до чого сняться рум’яна. Побачений уві сні символ відображає тягу сплячого до вигадок і інтриг, нагадуючи при цьому, що і він може виявитися в епіцентрі чиєїсь гри. Нарум’янене личко часто провіщає свято або радісна подія. Інші подробиці допоможуть точніше витлумачити життєрадісний образ.

Міллер відкриває таємниці

Щоб розібратися, до чого сняться рум’яна, сонник Міллера розглядає різні життєві ситуації. Бачити себе нарум’яненими трапляється в моменти готовності отримати бажане будь-яким, нехай навіть не найчеснішим шляхом.

Слід знати, до чого сниться, що макіяж не вдався. Якщо уві сні попало розсипати рум’яна і забруднитися, в реальному житті проявіть хитрість і проникливість, обдурити вас буде нелегко. Коли приснилося, що ніяк не вдається приховати блідий вигляд за допомогою косметики, викриття загрожує вам.

Якщо довелося бачити уві сні, як інша людина покриває вилиці рожевим, наяву подумайте двічі, перш ніж підтримати чужу ідею. Може з’ясуватися, що вона суперечить вашим інтересам або переконанням.

Подарунки та покупки

Більшість провісників вважає добрим знаком отримувати в подарунок або купувати засоби краси. Якщо таке придбання наснилося вагітної, Китайський сонник стверджує, що у сновідіци народиться чарівна донька.

Згідно Сучасному тлумаченню, сновидіння про нові рум’яна обіцяє шанс опинитися на висоті і заодно поправити матеріальне становище.

Перед дзеркалом

У сонниках знайдеться чимало трактувань,, до чого сниться бачити себе в дзеркалі ефектно нарум’янене або наводити красу.

 • Наносити рум’яна в сновидінні доводиться напередодні крайнього подиву;
 • Наводити красу в нічних мріях трапляється напередодні реальних радісних подій;
 • Якщо приснилося наносити червоні рум’яна, стережіться слизьких ситуацій;
 • Коли наносити рум’яна довелося хворому, наяву він піде на поправку;
 • Користуватися косметикою уві сні трапляється незадовго до весілля у друзів і рідних.
 • Акуратність понад усе

  Сонник Мандрівника повідомляє, що якщо наснилося фарбувати вилиці в рожевий і при цьому забруднитися, в реальному житті має бути активну участь в сумнівній, але дуже вже захоплюючою авантюрі.

  Коли в сновидінні довелося фарбувати личко рум’янами, не знаючи міри, Східний снотолкователь підказує сновидцу, що не завадило б зробити паузу в гонитві за бажаним і зіставити значимість мети і масштаби коштів.

  Кого я бачу!

  Цікаво дізнатися, до чого сняться рум’яна на чужому обличчі. Якщо в нічних мріях постала оздоблена абстрактна фігура, Поєднаний тлумач підозрює, що своєю довірливістю і поступливістю сплячий буквально провокує людей маніпулювати собою.

  Якщо нафарбована особа добре знайоме в реальності, людина, яка вам наснився, скоро отримає запрошення на весілля.

  Без фанатизму

  Психоаналітичний сонник стверджує, що тлумачення сну безпосередньо залежить від ступеня впевненості в собі наяву. Для незадоволених собою зайва яскравість уві сні означає підвищену ймовірність опинитися в центрі уваги, що ніяк не входить в плани скромняг. Якщо ж сновидец любить бути на виду, символ означає, що гряде його зоряний час.

  Якщо закоханої здається уві сні, що її рум’яна недостатньо помітні, Езотеричний сонник пропонує додати в стосунки більше щирості і єства.

  Сонник рум'яна, до чого сниться рум'яна уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: