Сонник рукостискання, до чого сниться рукостискання уві сні

До чого сниться рукостискання? Цей неоднозначний символ уві сні обіцяє успішні бізнес-зв’язку, хороший відпочинок, завершення ворожнечі, а жінкам — особлива увага протилежної статі. Однак в сонниках передбачено й інше тлумачення: труднощі, крах важливих планів.

Чекайте приємних подій

Бачити міцне рукостискання уві сні — вас відвідає хороший друг і при спілкуванні ви відпочинете душею.

Приснився сюжет віщує допомогу, підтримку знайомих, а якщо особа відома — сплячого очікує високе заступництво.

Ісламський сонник називає рукостискання ознакою любові. Іноді символ уві сні віщує закінчення торгової угоди або обітницю чинити добро. З ворогом — до примирення, завершення ворожнечі.

До чого сниться цілеспрямованої жінці рукостискання з хлопцем, чоловіком? Сонник повідомляє: воно обіцяє відмінний відпочинок. Також приємні люди стануть її новими знайомими, а згодом вони допоможуть її просуванню по службових сходах.

Трактування для дівчини по сонником Міллера

Значення сновидіння залежить від того, кому довелося потиснути руку:

• з чоловіком — впливовою особою: участь в розвагах принесе популярність, а друзі будуть заздрити;

• з хлопцем або кимось іншим, нижчим на зріст: її полюблять за доброту і сердечність;

• рукостискання уві сні високого людини, для якого треба тягнутися вгору: зіткнення з суперницею. Але якщо сновидицей була в рукавичках — візьме гору над нею;

• з чоловіком — древнім дідом: там, де думала розважитися, засмутиться.

Приснився померлий? Не лякайтесь

До чого сниться привітатися таким чином з небіжчиком? Згідно сонником, бачення обіцяє зустріч зі старим другом або людиною, раніше зробив вплив на ваше життя. Можливо, побачите впливового знайомого або партнера, з ким колись разом вели справи.

Вітатися за руку з небіжчиком уві сні означає погіршення самопочуття або навіть захворювання. Якщо ж ви віталися з померлим без рукостискання — дізнаєтеся несподівану новину.

Бачення з небіжчиком означає: сновидец потрапить у скрутну ситуацію, вихід з якої доведеться шукати самому.

Ділова сфера

Подібний сюжет уві сні віщує взаємодія партнерів по бізнесу, друзів. Якщо сновидец відчував радість — належить успішне ділове співробітництво. Коли ж це було неприємно — спільні справи можуть обернутися проблемами.

Наснилося рукостискання з померлим родичем, знайомим? Сновидіння попереджає про марність ваших планів. Задуматися не здійсниться. Варто змінити проекти, відкласти їх до кращих часів.

До чого сниться рукостискання з ворогом або конкурентом? Наяву опинитеся в ситуації, яка може примирити вас, а результат залежить від того, як ви себе поведете.

Зверніть увагу, яким воно приснилося. Бачити енергійне, міцне — належить змагання і така перспектива вас стимулює, бадьорить. Мляве, слабке — боротьба виявиться виснажливою.

Любов, стосунки

Такий сюжет сонники іноді трактують як лукавство, запевнення в дружніх почуттях, яких немає насправді чи спробу зав’язати дружбу.

Коли жінка вітається за руку з чоловіком, що є громадським діячем — вона буде мати великий успіх у представників протилежної статі.

Бачити уві сні рукостискання з хлопцем заміжній жінці віщує, за сонником: новий знайомий молодик стане її наполегливо домагатися.

Сонник рукостискання, до чого сниться рукостискання уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: