Сонник руки в лайні, до чого сниться руки в лайні уві сні

Навіть якщо сновидіння, в якому фігурують фекалії не зовсім етично і приємно, цей образ досить сприятливий для сновидіння. Якщо вам вдалося уві сні забруднити руки в лайні, значить, за твердженнями більшості сонників, є велика перспектива додатково заробити гроші. Але це тільки одне пояснення,, до чого сниться така картинка. У снотолкователях є й інші тлумачення, пов’язані з побаченим калом.

Забруднитися в лайні — до добра або худу?

Сучасний суміщений сонник дає пояснення,, до чого сниться тримати в руках говно. Приснилося бачення говорить про появу можливості підвищити свої матеріальні умови, розібратися з фінансовими труднощами. А ось самовільно забруднити себе в екскрементах, обіцяє наяву ситуацію, яка кине тінь на вашу чесність або підірве ваш авторитет. Ненароком забруднити будь-яку частину тіла в чужих фекаліях, віщує проблеми, що прийдуть з боку інших людей.

Вирішіть проблеми на особистому фронті

Своєрідне роз’яснення,, до чого сниться тримати говно в руках, дає сонник доктора Фрейда. Снотолкователь пов’язує приснилося дію з появою особистої проблеми, яка буде перешкоджати здійсненню цілей. Ваше небажання обговорювати ситуацію і просити допомоги у винуватця, цілком зрозуміло, але невиправдано ризиковано. Тримати в долонях чужі екскременти уві сні, означає, що спляча людина дізнається багато про особисте життя сторонніх осіб.

Пояснення в сонник Міллера

Навіть найнеприємніше сновидіння з фекаліями, за версією психолога, означає фінансовий успіх і благополуччя. Брати чи чіпати руками говно уві сні, особливо якщо довелося вимазати кінцівки, обіцяє здійснення заповітних цілей.

Зверніть увагу на деталі бачення

Тлумачення сну багато в чому залежить від виду і походження приснився калу. так:

 • Брати в руки говно чужу людину — до отримання прибутку, спадщини;
 • Чіпати гній або екскременти тваринного походження — обіцяє приємний сюрприз;
 • Забруднити верхні кінцівки лайном — ганебні справи;
 • Брати ручками рідкі какашки — неприємності, які легко подолати;
 • Влізти в дитячі какашки — до дрібних клопотів, пов’язаних з турботою про дітей.
 • Готуйтеся до тривог і неприємностей

  Езотеричний сонник досить суворий в судженні,, до чого сниться забруднити руки в лайні. Влізти в лайно уві сні, віщує про неприємності і дрібних сутичках з оточуючими. Бачити себе в калі — до турбот, тривог, нервового потрясіння.

  Згідно з роз’ясненнями сонника Менегетті, бачити таке сновидіння — до морального або фізичного занепаду. Ті цінності і відносини, які в реальній дійсності мали велике значення для сновідящего, зійдуть нанівець.

  Будьте стійкими, скоро все налагодиться

  Добре, коли сновидцу довелося бачити уві сні, що довелося прибирати або відмивати говно на руках. Приснився образ служить вісником благополучного вирішення проблемних ситуацій, налагодження взаємин з близькими людьми. Прибирати уві сні купу гівна, згідно з французьким сонником, говорить про можливість позбутися від людей, які наяву доставляли вам багато клопоту, перетворюючи життя на пекло. Відмивати його — поправите свою репутацію, відновіть колишній авторитет.

  Сонник руки в лайні, до чого сниться руки в лайні уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: