Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник руки, до чого сниться руки уві сні

Рукою можна вдарити або пошкодувати, долоні випромінюють енергію нашого тіла — або можна зцілити. Таке ж неоднозначне значення, по тлумаченню сонника, мають руки уві сні. Тільки з позиції безлічі деталей і подробиць сновидіння, можна достовірно розгадати,, до чого сниться ця частина тіла.

Сюжети з наявністю ручок уві сні можуть бути абсолютно різними: ви можете тримати когось, робити що-небудь з долонями, бачити з брудними або пошкодженими. У будь-якому випадку, символіка сновидінь допоможе з точністю передбачити, що чекає вас в найближчому майбутньому.

Долоні уві сні — до худу або до добра?

За Італійському сонником, бачити уві сні руки без натяку на людину, якій вони належать — негативний образ. Це означає, що ви зупинилися в самовдосконаленні, стоїте на мертвій точці, і ніяк не можете зрушити в бік поліпшення життєвої ситуації.

До чого сниться рука чоловіка? Якщо міцна долоню потискувала вашу, то це хороший символ, що означає зустріч з чудовою людиною, який зіграє не останню роль в житті, і стане відданим другом.

Залежно від стану сонник інтерпретує те, до чого сняться пальці рук. Якщо вони подряпати, пошкоджені, слід чекати неприємностей. Якщо одного або декількох пальчиків не вистачає, то цілком ймовірно, що ви станете жертвою злодіїв, втратите цінне майно.

За сонником Хассе, то, до чого сниться ліва рука, є символом жіночого начала. У самій негативної трактуванні цей сюжет віщує сновидцу зраду коханої. Але якщо кисть поламана, на ній є рани, тоді чекайте погіршення здоров’я своєї другої половинки.

За сонником Міллера, побачити уві сні руки — доглянуті, красиві, оксамитові — пророкування слави, яка повністю буде пов’язана з вашими зовнішніми даними. Якщо ж кінцівки були потворними, горбистими, то скоро в житті настане низка неприємностей.

До чого сниться права рука? На відміну від лівої, це образ чоловічого начала. У вас з’явиться вірний друг, який допоможе позбутися від матеріальних проблем, при цьому роблячи безкорисливо.

Для тих, хто народився навесні, сонник дає негативний тлумачення руки уві сні. Недоброзичливці намагаються позбавити вас добробуту, яке ви з таким трудом заробили. Потрібно бути максимально обережним, і не робити необдуманих вчинків.

Якщо у вас гігантські, неймовірно великі руки, то сонник обіцяє довгоочікуване наближення мети. Удача вже на порозі, варто лише трохи потерпіти, і всі бажання збудуться — головне, не упустити такий сприятливий момент.

За сонником Медеї, кисть руки уві сні має підсвідоме значення. Останнім часом ви занадто сильно втомлюєтеся, завантажуючи себе непосильною працею, перебуваючи в постійному моральному і фізичному напруженні. Чи не заганяйте себе, це не принесе ніяких результатів.

Якщо сниться браслет на руці, то сонник пророкує вчинення людиною з оточення сновидіння якогось сміливого вчинку, який буде викликати у нього захоплення. З іншого боку, якщо браслет простий, непоказний — це символ скандальної історії.

Предмети і істоти в долоньках

Птах в руках — сприятливий символ сонника. Як і в старій приказці, це сновидіння віщує якусь вигоду, отриману сновидцем, якщо він поступиться деякими своїми принципами. Вигода буде не такий великий, як хотілося б, але все ж принесе моральне задоволення.

Маленький грайливий кошеня на руках уві сні віщує удачу, але якщо він дряпається, намагається зістрибнути, то тлумачення сонника має протилежне значення — ви упустите шанс, який сама фортуна дала вам для досягнення мети.

Якщо ви вколисуєте хлопчика на руках, то прогнози стосуватимуться здоров’я. Якщо в даний момент ви хворієте, то незабаром стан покращиться. Якщо ви здорові, то можете очікувати приплив бурхливої ​​сили і енергії.

Навпаки, дівчинка на руках — це погане сновидіння. Шлях до мети буде затьмарений несподіваними перешкодами, який взявся буквально нізвідки. Але не варто засмучуватися, неприємності мають тимчасовий характер, і через деякий час ви все ж досягнете бажаного.

За іншою інтерпретації сонника, якщо сниться маленька дівчинка на руках, яка регоче, веселиться, заграє з вами, можете чекати морочливих, але приємних справ, пов’язаних з будь-яким намічається святкуванням.

Якщо уві сні ви побачили змію в руках знайомої людини, то сонник радить: частіше прислухайтеся до його мудрих порад. Ця особистість має завидною досвідом у багатьох питаннях, і завжди зможе дати слушну вказівку по обставинам, що склалися.

Для заміжньої жінки побачити на руці обручку — знак майбутнього розлучення. Якщо ж незнайомець одягає колечко вам на пальчик, то сонник пророкує, що всі проблеми скоро вирішуватися за допомогою ззовні.

Якщо снилося кільце на руці незнайомця, можете не переживати. У найближчому майбутньому ви станете свідком чудесного події, яке принесе щастя не тільки його безпосередніх учасників, а й вам. Можливо, ви приймете участь у весіллі близьких людей в якості свідка.

Годинники на руці уві сні — символ сонника про швидке закінчення задуманого справи. Тільки не варто квапити події — похапцем можна випустити з уваги перешкоду, яке здатне зіпсувати все. Але якщо справа закінчиться благополучно, то в кінці вас чекає щедру винагороду.

Фарбувати нігті на руках уві сні — до знахідки цінної, дорогий штучки. Якщо нігтики були довші, ніж в реальності, то можете чекати прибутку від знайденого. А яскравий блиск на нігтях віщує отримання приємного звістки.

Пошкоджені кінцівки

Бійтеся бути несправедливо засудженим вашими родичами, якщо ви побачили кров на руці. Будь-значимий вчинок, навіть зроблений абсолютно з чистими і безкорисливими намірами, викличе бурю обурення серед рідні, і пояснити ви нікому нічого не зможете.

Рана на руці — несприятливий прогноз сонника. Як символ рукостискання, тобто дружби, кисть знаменує відносини з друзями. А при пошкодженні долоні між вами і другом станеться конфліктна ситуація, в результаті якої ви позбудетеся можливості спілкування з ним.

Низку невдач, «чорну смугу» обіцяє сонник, якщо вам відрізали руку уві сні. Близькі родичі відвернуться від вас, через вашого ж невміння підтримувати нормальні, дружні стосунки.

Вкусити руку уві сні — практично завжди поганий символ сонника, але багато що залежить від того, хто саме кусав вас. Якщо кішка — чекайте зради жінки, якщо собака — посваритеся з ріднею, якщо друга половинка кусає вас за долоню, то можете не сумніватися,, до чого сниться такий сюжет: жінка абсолютно вірна вам.

До чого сниться зламана рука? Всіма силами оберігайте своїх родичів, не виключено, що вони потраплять в погану ситуацію, або виявляться в дуже важкому становищі. Якщо ж зламана кінцівка розпухла до неймовірних розмірів, сонник дає інші прогнози — ви розбагатієте.

Якщо вам довелося кусати руку своєї жінки уві сні, то можете не сумніватися,, до чого сниться така картинка. Вона ніколи вам не змінить. Якщо укушений вами людина — незнайомець, то вас наздожене важке захворювання.

Коли в житті складеться несприятливе становище, і уві сні до вас простягнеться чужа рука, можете забути про всі біди. Вірні друзі з готовністю прийдуть до вас на допомогу, і зроблять все можливе, щоб позбавити вас від страждань.

До чого сниться рука покійника? Якщо померлий чоловік вабив вас, брав вашу долоню в свою, то це означає, що ви сумуєте за який пішов з життя близької людини. Потрібно терміново вибиратися зі світу жалю, інакше погубите себе.

Мати уві сні золоті руки — поганий знак. На противагу народній приказці, сонник обіцяє невдачі в справах. Інакше тлумачення, це сновидіння обіцяє кар’єрне зростання, професійні відкриття і успіхи.

Ніж в руці у бандита — знак змін на любовному фронті. Причому результат залежить т існуючого стану справ. Якщо зараз ви купаєтеся в ласках, то незабаром відчуєте глибоке розчарування, і розлучитеся з партнером. І навпаки, якщо в даний час нічого не ладиться, то зустрінете судженого.

Різноманітність дій

Маленьке дільце, яке ви зовсім недавно почали, може обернутися чудовим успіхом, якщо вас носять на руках уві сні. Але якщо ви несете кого-небудь, то вам належить важка фізична праця, здатний вибити з колії.

Сновидець, якого несуть на руках уві сні, може сподіватися на підтримку відданих друзів. Зовсім скоро він зіткнеться з труднощами, вирішити які самостійно не вийде, і доведеться звернутися за допомогою.

Якщо незнайомий чоловік почав цілувати руки уві сні, то потрібно бути максимально обережною: найімовірніше, ви зустрінете вправного брехуна, який зможе ґрунтовно зіпсувати вам життя.

Молода самотня дівчина, яка побачила сон з пропозицією руки і серця, може сподіватися на любовне визнання, зроблене людиною, який раніше не звертав на неї уваги. Для заміжньої сонник віщує лицемірство і обмани з боку чоловіка.

Брати за руку уві сні кого-небудь — сексуальний інтерес до цієї людини, якщо такий сюжет спостерігала дівчина. Якщо ж вас тягнуть за долоні, то сонник радить прислухатися до порад близьких — вони захищають вас від усіляких негараздів, не потрібно цьому опиратися.

Якщо симпатичний вам хлопець спробував взяти за руку уві сні, то скоро від нього піде палко визнання в любові, і пропозиція про серйозні стосунки. Можете сміливо погоджуватися, його почуття до вас по-справжньому сильні і щирі.

Махати рукою уві сні, при цьому нікого не помічаючи в поле зору — символ непосильної праці, який звалять на ваші плечі, по прогнозам сонника. Вам не вдасться позбутися від складної роботи, доведеться витратити багато часу на її виконання в належному вигляді.

Якщо в даний момент часу ви намагаєтеся виконати складну життєву задачу, і вам довелося уві сні вести за руку малюка, то в реальності сонник обіцяє благополучне завершення, і доступне і легке рішення встала перед вами дилеми.

Мити руки уві сні — двояке тлумачення сонника. Якщо вода, в якій ви плескалися — крижана, то це віщує веселощі в галасливій дружній компанії. Якщо ж водичка гаряча, то вас чекає тяжка праця, який втім, принесе свої плоди у вигляді великого прибутку.

Сонник дає хороші прогнози, якщо вам вдалося спіймати птаха уві сні руками. Якщо ви азартна людина, то вас чекає великий виграш. Якщо в не маєте до азартних ігор ніякого відношення, то вихопив цікавий і високооплачуваний проект на роботі.

Сонник руки, до чого сниться руки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: