Сонник рубати дрова, до чого сниться рубати дрова уві сні

Уві сні вам довелося рубати дрова? Це бачення символізує активні, а часом і радикальні дії. Воно закликає відмовитися від звичних поглядів і навіть змінити спосіб життя найрадикальнішим чином. До чого ще сниться таке незвичне заняття, повідає сонник.

Загальна розшифровка

В основному це заняття уві сні віщує наяву збитки, які трапляться через ваших же необдуманих рішень.

Наснилося, що в той момент, коли ви збиралися рубати дрова, злітало топорище? Сонник переконаний, що в добре продуманому діло з’являться непередбачені труднощі.

Вони не тільки зіпсують настрій, але і позначаться на розмірі кінцевого прибутку.

Затвердження Міллера

Містер Міллер, наприклад, абсолютно впевнений, що рубати дрова і бачити уві сні великі колоди — до виконання радісних очікувань і красивим свят.

Ризик або підвищення?

Однак сонник рекомендує почати тлумачення сну з його основного елемента. Сокирка є символом важкою і вкрай невигідною роботи.

Бачити зламаний або іржавий інструмент — до втрати грошей або майна. Наснилося, що ви точили топорище? Наяву вплутається в ризиковане підприємство.

Купувати виріб означає, що має бути вкласти чимало сил і ресурсів на якусь справу. Втратити його уві сні — до сварки з нерозлучним товаришем, продавати — до клопотів через родичів, а отримувати в дар — до неодмінного підвищення на службі.

Будьте активніше!

До чого ж сниться рубати дрова сокирою? Це означає, що має бути чимало попрацювати, перш ніж всі проблеми і неприємності будуть вирішені.

Сонник вважає, що іноді бачення вказує на назріваючу конфліктну ситуацію. Наснилося, що ви кололи дрова сокирою? Події складуться настільки неймовірно, що доведеться проявити небувалу активність і енергійність.

Бачити, як інші персонажі кололи чурки сокирою — до придбання вельми підприємливих друзів.

Готуйтеся до труднощів!

До чого сниться, що ви лише задумали рубати дрова? Сонник вважає, що незабаром в житті з’явиться багато труднощів, вирішувати які доведеться самим незвичайним чином.

Якщо уві сні вам вдається легко і просто рубати великі поліна, то звичному існуванню завадить зайва безпечність. Так як ви ризикуєте наробити масу безглуздих помилок.

Сварка чи радість?

Сонник переконаний, що в інтерпретації бачення допоможе і якість дров, які вам трапилося колоти.

 • Велике поліно символізує радісні події.
 • Зв’язка дров віщує сварку з коханим.
 • Розкидані дрова — дрібні неприємності.
 • Тріски — прибуток, розмір якої залежить від їх кількості.
 • Чисті рівні чурочкі — дружню зустріч.
 • Брудні сукуваті — неприємні новини.
 • Слухайте старших!

  До чого сниться, що уві сні рубанням дров займався покійний дідусь? Сонник вважає це знаком того, що настав момент позбутися непотрібного вантажу. Це можуть бути старі спогади, обридлі / непотрібні зв’язку або шкідливі звички.

  Наснилося, що покійний дідусь задумав рубати дрова? Ймовірно, ви намагаєтеся вирішити якусь проблему не тим шляхом. Покійний же в свою чергу закликає до безкомпромісності.

  Іноді подібне сновидіння вказує на швидку зміну в погоді. Простіше кажучи — різко похолодає.

  Сонник рубати дрова, до чого сниться рубати дрова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: