Сонник рубін, до чого сниться рубін уві сні

Рубін — мінерал королів. Їм прикрашали корони, ордени, дорогоцінні вироби. Побачити його уві сні вважається доброю прикметою. Він символізує успіх, любов, перемогу. Уві сні коханий подарував вам перстень з рубіном — до палкого кохання, побачили шпильку з цим камінцем в волоссі — до цікавих думок і задумам. Але ось приснився рубінове підробка — це символ банкрутства. Давайте звіримося з сонниками і детальніше розберемося,, до чого сниться рубін.

Про що нам розповість сонник Міллера

З давніх часів яхонт, на думку Густавус Міллера, вважався символом успіху і процвітання. Однак якщо жінці наснилося, що вона загубила каблучку з рубіном, їй слід оточити турботою і ласкою свого коханого, так як подібне сновидіння обіцяє охолодження почуттів.

Ювелірна прикраса — від блискучих ідей, до любовних пристрастей

Бачити уві сні сережки з рубіном — найближчим часом вам не потрібно переживати через свою зовнішність, ви будете виглядати чудово, обіцяє сонник міс Хассе.

Дівчині сниться, що в її пупок просунута сережка з червоним каменем — до можливої ​​вагітності.

Перстень або обручку з рубіном — знак любові і пристрасті, так трактують практично всі відомі тлумачі сновидінь.

Кулон або брошка, що знаходяться в районі грудей, символізують ніжність і турботу, яка буде виходити від вас до оточуючих.

Бачити уві сні дорогоцінний камінь, що прикрашає капелюх або вставлений в шпильку для волосся — вас осінить блискуча думка, яка допоможе вам подолати труднощі.

Рубін в інтер’єрі — до фінансового благополуччя

Наснилося, що у вас в квартирі повно виробів, інкрустованих рубіном, гранатом, смарагдом і іншими каменями — до великого доходу і стабільному фінансовому стану.

Сниться, що ви милуєтеся картиною, виконаною з рубінів різних відтінків — вам запропонують роботу, дохід від якої буде перевищувати той, що є у вас в кілька разів. Сонник Цветкова рекомендує не сумніватися в ухваленні рішення.

Бачити уві сні мармурову статую пірата, в мочку якого врізана сережка з рубіном — до авантюрного пригоди, яке принесе солідний прибуток.

Дорогий подарунок або Щастя поспішає до вас

Уві сні вам подарував золоте кільце з рубіном ваш ворог — до налагодження відносин з ним в реальності.

Наснилося, що ви подарували ювелірний гарнітур комусь — Східний сонник поспішає вас порадувати: то, що ви задумали — здійсниться.

Знайти на порозі свого будинку багато різних подарунків з ювелірними виробами — до великої радості і щастя.

У магазині коштовностей — друзі порадують вас

Сниться, що ви купуєте кулон з рубіном або гранатом — до щирої і надійної дружби.

Продавати коштовності — наяву друзі розраховують на підтримку від вас, пророкує сонник Лоффа.

Вибирати або приміряти на себе прикраса — наяву вам здається, що друзі приділяють вам мало уваги і часу. Будьте спокійні, це не так.

«Рубінові» неприємності як символ проблем

Бачити, що ви втратили кільце з рубіном — до розриву любовних відносин, одноголосно заявляють більшість відомих сонників.

Сон про те, що ви втратили одну сережку з комплекту означає: не до кінця вирішені проблеми принесуть клопоту в два рази більше.

Знайти прикраса з фальшивим рубіном — стережіться брехні і лицемірства.

Сонник рубін, до чого сниться рубін уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: