Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ртуть, до чого сниться ртуть уві сні

Тлумачачи,, до чого сниться ртуть, сонник насамперед нагадує про підступність цього хімічного елемента. Блискуча вкрай мінлива субстанція являє серйозну небезпеку наяву і уві сні.

Акуратніше з термометром!

Сонник пояснює,, до чого сниться ртуть, розлита з градусника, який ви ненароком розбили. На жаль, символ не віщує нічого доброго.

Якщо приснився розбитий градусник, наяву очікуються зміни на гірше. Заздалегідь передбачити їх характер практично неможливо, тому сонник радить підготуватися до майбутнього випробування хоча б морально.

Якщо довелося бачити уві сні, як з градусника випливає вміст, слід очікувати чергової атаки недоброзичливців, яка на цей раз загрожує завдати чималої шкоди.

Снотолкователь Мандрівника пропонує більш конкретне пояснення,, до чого сниться розбитий градусник. Під прицілом неприємностей виявляться матеріальні цінності. Приділіть увагу пожежної безпеки та сигналізації.

Якщо приснилося, як розлилася ртуть, в найближчий період зростає небезпека пограбувань і крадіжок. Більш того, шанси зловити злодія і повернути вкрадене вкрай невисокі. Швидше за все, злочин зійде йому з рук.

Тим, кому приснився розбився градусник, тлумачення снів віщує незаплановану далеку поїздку, яка виявиться абсолютно недоречно і переплутає всі плани сновидіння.

Заклик до обачності

Роз’яснення,, до чого сниться ртуть, можна знайти в тлумачі Імператора. Бачити її уві сні трапляється довірливим людям, яким властиво все приймати за чисту монету. Сновидіння закликає не гнатися за всім, що блищить.

Чаклунка Медея стверджує, що коли трапляється бачити уві сні ртуть, в реальній дійсності бажано приділяти більше уваги своєму здоров’ю. Хвороба може нагрянути несподівано, і вилікувати її виявиться непростим завданням навіть для досвідченого цілителя.

Сонник Ванги по-своєму пояснює, до чого сниться, як розлилася ртуть. Символ обіцяє неприємності, справжня причина яких — панічний стан самого сплячого. Кращий спосіб нейтралізувати їх негативний вплив — взяти себе в руки і постаратися мислити зосереджено і холоднокровно. Цілком можливо, що масштаби катастрофи не такі вже й великі.

Чого слід побоюватися

Сонник Міллера вважає особливо несприятливим знаком, якщо ртуть приснилася жінці. Сновидицей очікує кругообіг небажаних подій. Висока ймовірність вимушеної розлуки з родиною або найближчими людьми.

Сонник Міллера не бачить можливості обійти несприятливі обставини. Неприємності можуть нагрянути швидко і раптово.

Сновидіння, в якому фігурує отруєння ртутними парами, сонник пропонує розуміти фактично буквально. У найближчий період неякісні продукти являють для здоров’я сплячого серйозну загрозу. Тим, хто страждає харчовою алергією слід бути особливо уважними.

Як нейтралізувати негатив

Якщо уві сні довелося збирати ртутні кульки, і вони знаходяться у вас в руках, це нехай і небезпечно, тим не менше, краще, ніж сидіти, склавши руки. У того, хто намагається діяти уві сні, зокрема, збирати ртуть, наяву більше шансів подолати труднощі з мінімальними втратами.

Збирати ртуть можна і переносному сенсі. Якщо в реальності все думки зосереджені на вирішенні конкретної задачі, мозок продовжує зіставляти факти навіть у нічних мареннях.

Якщо вам вдалося зібрати без залишку вміст, що витекло з градусника, насправді ви подолаєте будь-які життєві негаразди.

Сонник ртуть, до чого сниться ртуть уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: