Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рояль, до чого сниться рояль уві сні

Творчі успіхи, спілкування з цікавими особистостями, подарунки, виграші в лотерею, виявлення власних прихованих талантів — це саме те,, до чого сниться рояль. Бачити великий музичний інструмент уві сні, грати на ньому — хороший знак. Сучасні сонники гарантують захист, допомогу з боку високопоставленого чиновника.

Рояль в сонник Міллера

Щоб зрозуміти,, до чого сниться чорний або білий рояль, досить заглянути в праці відомого американського психолога. Його роботи містять докладні тлумачення сну, в яких сновидець бачить піаніно, або інші музичні інструменти в різних інтерпретаціях:

 • У великому залі — до визнання заслуг перед суспільством;
 • В тісному приміщенні — до перемог в особистому житті;
 • В кущах — до таємних шанувальників і пікантним визнанням;
 • Грати самому — до веселого свята в колі цікавих людей.
 • Розвивайте здібності

  Найцікавіше в сонниках відзначено,, до чого сниться великий і дорогий рояль. Виявляється, якщо наснилося, що довелося його рухати, переносити, піднімати кришку — це означає, що у сновидіння є маса нерозкритих талантів і здібностей. Прийшов час зайнятися творчістю і улюбленою справою.

  Бачити піаніно не в концертному залі або студії, а десь на природі, на березі моря, річки, в лісі — хороший знак. Ваші проекти будуть помічені впливовими людьми. Чорний рояль при цьому свідчить про істотну підтримку і допомогу.

  Коли обережність не буде зайвою

  Бачити маленьке піаніно уві сні — не завжди добрий знак. Особливо, якщо наснилося, що ніяк не виходить за ним розміститися. Сонники стверджують: ви боїтеся нововведень і перетворень, що є величезним гальмом по дорозі до успіху.

  Деякі тлумачі попереджають про нервові зриви сновидіння, депресії, якщо наснилося, що рояль повністю засмучений або клавіші дуже туго натискаються. Це означає наступ темної смуги, поява складнощів зі здоров’ям.

  Будуйте великі плани

  Бачити білий рояль у великому залі, акомпанувати — означає, вашу готовність організувати велику тусовку. Сонники обіцяють прекрасне проведення часу. До того ж, з’являться нові ділові контакти, якщо наснилося, що глядачі аплодують, викликають «на біс».

  Якщо хочете зрозуміти,, до чого сниться вчитися грати на фортепіано, згадайте, наскільки сподобалося саме заняття. Творчі люди можуть навіть придумати і виконати уві сні свою мелодію. Сновидіння гарантує, що всі починання обов’язково закінчаться тріумфом і славою в певних колах.

  Закохаєтесь нарешті

  Слухати музику, сидіти за інструментом уві сні разом з коханим — до переходу на новий рівень в міжособистісних стосунках. Сонники стверджують, що рояль символізує стійкість, надійність,

  Сексуальні перемоги чекають того, кому подобається виконувати що-небудь на роялі уві сні. Чорні та білі клавіші говорять про непостійність в статевих зв’язках і про швидко змінюється настрій.

  Сонник рояль, до чого сниться рояль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: