Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розкопувати могилу, до чого сниться розкопувати могилу уві сні

Розкопувати могилу уві сні — явна ознака, що ви переживаєте період душевних мук і переживань. Сонник впевнений, що ви відчуваєте сильне почуття провини. Але, мало дізнатися,, до чого сниться таке сновидіння. Вкрай важливо ще й розібратися, як слід вчинити, щоб уникнути небажаних негативних наслідків.

Відкопувати померлого родича

Бачити уві сні, як розкопуєте могилу свого раніше покійного родича — до проблем зі здоров’ям. Сучасний сонник вважає, що неприємних наслідків для організму можна уникнути, якщо не ігнорувати призначений доктором лікування і методично виконувати всі покладені на них рекомендації.

Якщо сниться, що розкопуєте могилу родича прямо голими руками, це означає, що спроби впоратися з недугою увінчаються успіхом. Тлумачення сну пророкує повне зцілення і довгі роки щасливого життя.

Що обіцяє сонник Міллера

Бачити в нічних мареннях, як розкопуєте могилу руками разом з кимось ще — до участі в не дуже вигідному справі. Якщо присниться подібне, то будьте обережні при укладанні нових угод. Почекайте з прийняттям таких рішень, і в подальшому це дозволить зберегти наявний грошовий капітал.

Викопувати свою труну — до необхідності поступитися наявними принципами і переконаннями. Якщо своє місце поховання ви піднімали разом з кимось ще, то ця людина стане в реальному житті надавати на вас сильне тиск. Сонник Міллера рекомендує не слухати порад сторонніх і завжди чинити тільки так, як самі вважаєте правильним.

Тлумачення з Універсального сонника

Бачити, як розкопуєте чужу могилу з небіжчиком — до потрапляння в незліченну низку неприємних ситуацій. В результаті цих ситуацій ви навіть можете втратити дорогих друзів і близьких людей. Якщо присниться такий сюжет, візьміть відпустку і на час вирушайте в далекі країни. Це допоможе уникнути багатьох «гострих кутів».

Сниться, як банда вандалів розкопує чужу могилу з небіжчиком? Від вашого рішення і вчинку не у сні, а наяву залежить доля близької людини. Якщо щиро бажаєте, щоб в його житті все складалося благополучно, прикладіть для цього всіх зусиль. Сниться цей сюжет? Пам’ятайте, що в цьому питанні надія тільки на вас.

Кілька самих різних прогнозів

Приснилося може багато сказати не тільки про майбутнє, але і особистості сновидіння. Якщо зараз ви відчуваєте, що заплуталися і не знаєте, як вчинити, приділіть більше уваги власним сновидінням, в них, велика ймовірність, і криються відповіді на питання.

 • Розкопувати могилу на місці старого поховання — до повернення в своє минуле.
 • Рити чужу могилу з небіжчиком і бачити, що не просунулися ні на сантиметр — до незавершення серйозної справи.
 • Викопувати уві сні місце братського поховання — до пліток і чуток, які будуть ходити навколо вашої персони. Якщо присниться цей сон, скоротіть спілкування з друзями по максимуму.
 • Готувати уві сні місце для покійного коханого — до швидкого розриву з ним. Жіночий сонник передрікає серйозний розлад.
 • Сонник розкопувати могилу, до чого сниться розкопувати могилу уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: