Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рана, до чого сниться рана уві сні

У реальності, навіть найменша, незначна ранка може стати причиною смерті, а, до чого сниться поранення? Сонник трактує сюжет з раною уві сні з абсолютно різних сторін: все залежить від здавалося б незначних моментів.

Перш ніж вірогідно розтлумачити,, до чого сниться будь-яке пошкодження тіла, потрібно пригадати такі важливі деталі, як місце поранення, його зовнішній вигляд, наявність крові або інших виділень, предмет, яким воно було нанесено.

Бачити рани уві сні — до добра або до худу?

Ідіоматичний сонник інтерпретує те,, до чого сниться відкрита рана з боку підсвідомої діяльності. У реальності ви відчуваєте себе незахищеним, вразливим, і допоможе впоратися з цим тільки ретельна робота над своєю психікою.

До чого сниться зашивати рану? Якщо ви накладали шов сторонній людині, то це свідчення вашої доброти і співчуття. Якщо ж ви самостійно наклали шов на своє поранення, то сонник прогнозує низку невдач, через яку ви пройдете зі значними втратами.

За сонником Міллера рана, яка перебуває на тілі сновидіння — знак невдач і втрат, але якщо поранені інші, то причиною «чорної смуги» в житті послужать друзі сновидіння, через нерозуміння яких багато цілі виявляться недосягнутими.

До чого сняться різані рани? Якщо уві сні ви їх перебинтовувати, обробляєте ліками, надаєте турботу про потерпілого, то наяву вас наздожене неждана удача, яка принесе не стільки матеріальні блага, скільки душевну гармонію і спокій.

Пророцтва сонника Нострадамуса про те,, до чого сниться ножова рана, тісно пов’язані з дружніми взаєминами. Вас оточують уявні друзі, які при першій же помилку підуть проти вас. Не пропустіть час, розкусити лицемірів, і проблеми відступлять самі собою.

Якщо сновидец народився в весняні місяці, то ніж в рані обіцяє події пов’язані з любов’ю. Найближчим часом ви не зможете утримати свою невгамовну пристрасть і закоханість, вас чекає неймовірне сексуально-романтичну пригоду.

Якщо в реальному житті ви ніяк не можете позбутися від сварок і конфліктів в сім’ї, то все дуже скоро налагодиться, якщо уві сні вам довелося лікувати рану. Сонник віщує мир і гармонію у сімейного вогнища, і повне вирішення непорозумінь.

Рана на долоні — неоднозначний символ сонника. Хіроманти пророкують долю по руці, а таке сновидіння обіцяє подія, здатне повністю змінити протягом життя, але тільки від сновидіння залежить те, в який бік відбудуться зміни.

Яку частину тіла поранили?

Кожна частина тіла має своє символічне значення, і тому згадати, куди саме вас поранили — мало не найважливіше в розшифровці сновидіння. Наприклад, рана на нозі означає, що всі успішні справи сновидіння дуже скоро перестануть приносити очікуваний дохід.

Рана на руці уві сні віщує знайомство з людиною, яка в майбутньому стане налаштований проти вас. Не приносьте нікому неприємностей, і тоді ніхто не буде вам мститися. Потрібно вести себе вкрай обережно з незнайомцями, вони таять в собі небезпеку для життя.

Якщо ваші відношення з другою половинкою не ладяться, то наснилося рана на животі — знак швидкої розлуки. Якщо ви всім серцем бажаєте зберегти відносини, про Не провокуйте свого партнера, будьте миротворцем.

Рана на голові уві сні безпосередньо пов’язана з інтелектуальною діяльністю і підсвідомістю сновидіння. Ви занадто часто напружуєтеся розумово, відчуваючи при цьому втома. Дайте собі відпочити від справ, нехай за вас попрацює хтось інший — при такому напруженому ритмі висока ймовірність сильного стресу.

Шия є символом дихання, життя, і якщо уві сні у ви відчуваєте рану на шиї, то наяву вам буквально «перекриють кисень» вороги. Ви й кроку не зможете ступити без відома заздрісників і недоброзичливців.

У житті відбудеться ситуація, де через нерозуміння сторін один одним виникне непорозуміння, якщо ви побачили уві сні рану на тілі. Сонник радить вирішувати всі питання покладаючись тільки на свою думку, і бути максимально об’єктивним.

Для дівчат рана на обличчі про сон інтерпретується сонником як гри підсвідомості. Ви не впевнені в привабливості своєї зовнішності, або навпаки, настільки милуєтеся собою, що боїтеся втратити хоч краплю тієї краси, якою нагородила вас мати-природа.

Зрада близьких друзів символізує рана на спині. Близька людина обдурить саме в той момент, коли ви йому найбільше довіряєте. Покладайтеся лише на себе, крім вас проблеми ніхто не вирішить.

Як реальне відображення болю трактується сонником рана на грудях уві сні. У вас серйозні проблеми з дихальною системою, слід негайно звернутися до лікаря. А ось рана на пальці, особливо на безіменному, свідчить про неполадки в системах кровопостачання.

Як виглядає пошкодження?

За інтерпретації бабусині сонника, для заміжньої жінки рана з кров’ю уві сні обіцяє втрату чоловіка або смерть коханця. Для чоловіка такий сюжет обіцяє зраду коханої, або ж кляузу.

До чого сниться кривава рана, яка в реальності вже затягнулася? Сонник Нострадамуса попереджає: потрібно бути максимально обережним під час поїздок, над вами висить рок, який в будь-який момент може привести до аварії. Для народжений в влітку таке сновидіння обіцяє помста людей, яким ви образили.

З боку психоаналітики, то, до чого сниться кровоточива рана, відображає докори сумління за скоєний непривабливий вчинок. Сонник радить: спробуйте хоча б подумки попросити вибачення у людини, якій ви «насолили», і тоді на душі стане легше, а неприємні сновидіння перестануть тривожити свідомість.

Якщо уві сні ви поранили когось, але рана без крові, то в реальному житті ви скривдите дорогого і близької людини, збрехавши йому. Якщо брехня розкриється, то, можливо, ставлення до вас вже ніколи не буде таким як раніше, людина не зможе повністю пробачити вас.

Якщо уві сні сочиться гній з рани на руці або нозі, то по тлумаченню сонника Чжоу-Гуна, наяву вас чекає велика удача. Але якщо ви народилися в літні місяці, то незабаром вас наздожене важка хвороба, і сні буде дуже важко впоратися.

До чого сниться гнійна рана тим, хто народився восени? Якщо уві сні ви її перегризаєте, то чекайте зради, або навіть великого змови проти вас. Особливо небезпечно таке тлумачення сонника для великих підприємців — вони відразу можуть втратити все, що заробили непосильною працею.

Негативне тлумачення сонника отримує сон з хробаками в рані. Це передвістя тривалої і важкої хвороби, пов’язаної з паразитами. Також це може означати, що ваші уявні друзі будують підступи у вас за спиною, і скоро настане той час, коли їх злодіяння відкриються.

Наносити глибоку рану незнайомцю уві сні обіцяє появу перешкоди в задуманому справі. Якщо глибоке поранення знаходиться на вашому тілі, то ви відчуєте засмучення, пов’язані з любовними відносинами. Особливо правдива така інтерпретація сонника, якщо пошкодження знаходиться близько до серця, на грудях.

Рвана рана уві сні віщує сонником серйозний розлад, розчарування в другій половинці. Вас зрадять, причому вельми жорстоко і безпардонно. А далі все залежить тільки від вас — пробачити, або ж розірвати відносини з брехливою людиною раз і назавжди.

Сонник рана, до чого сниться рана уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: