Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник раковина, до чого сниться раковина уві сні

Не можна дати однозначну відповідь на питання,, до чого сниться раковина. Перед тим як заглянути в сонник і дізнатися тлумачення даного сновидіння, необхідно прояснити яка саме раковина вам приснилася: з молюском, вушна або водопровідна. А так же згадати її стан і що ви робили з неї уві сні.

Сонник Міллера

Бачити уві сні всипаний черепашником берег моря або річки — знак благополуччя і достатку. Зусилля не залишаться без уваги, і всі надії виконуватися.

А ось кухонна раковина символізує марна справа. Усі починання немов змиє водою.

Мешканки морських глибин або І в радості, і в печалі…

Наснилося, що ви розкриваєте раковину з молюском, сподіваючись знайти перлину — ви шукайте свято серед сірих буднів.

Сниться, що ви тримаєте в руках морську мушлю, яка розкривається, виявляючи вашому погляду перлину — вас чекає радість, пов’язана з отриманням великого прибутку.

Бачити уві сні, як ловці перлів дістають з дна моря раковини і виймають з них перлини — тримайтеся подалі від заздрісників, вони можуть заподіяти вам шкоди самі того не бажаючи.

Улітку без раковини, побачена уві сні, — знак вашої беззахисності. Ви, подібно до тієї самої равлику без раковини, потребуєте заступництві, тому не варто відкидати чиюсь допомогу.

Купувати раковини з молюсками для їжі — до розчарування, підказує Місячний сонник.

Сувенір на пам’ять — від роботи до відпочинку…

Наснилося, що вам привезли в якості сувеніра черепашку з перлиною — ваша підсвідомість подає вам сигнали про те, що пора змінити обстановку і вид діяльності.

Бачити себе, як збирав черепашки — вас чекають труднощі в роботі, попереджає сонник Ванги.

Купувати великі черепашки на подарунок — тлумачення сну таке: ви допоможете одному впоратися з роботою, наблизивши тим самим його відпочинок.

Рукомийник на кухні як символ неприємностей

Сниться, що кухонна мийка повна брудного посуду — проблеми потребують негайного вирішення, інакше вони «забруднити» репутацію.

Чи не можете прочистити засмічення в рукомийнику на кухні — самостійно впоратися з поставленими завданнями буде нелегко, пророкує Весняний сонник.

Розбита раковина з водою, яка витікає з щілин, означає невдачу в справах, яка стане надбанням громадськості.

Сниться засмічена мийка з водою і брудною піною — ви витрачаєте свій час даремно, займаючись не тим справою. Це не приносить вам нічого, крім труднощів.

Усунути засмічення в раковині з водою — до вирішення більшості проблем, радує сонник пастора Лоффа.

Проблеми у ванній кімнаті — вас чекають сімейні клопоти

Тріснув або надщерблений умивальник — знак зради одного з членів сім’ї.

Наснилося, що ви бачите ванну повну води, що біжить через край через те, що у неї забитий слив — вам доведеться зіткнутися з проблемами у власній родині.

Сниться, що ви бачите на умивальнику кров — в реальності кровний родич змусить сильно похвилюватися.

Бачити, як з унітазу випливає чиста водичка, несучи з собою нечистоти — ви впораєтеся з труднощами своєї сім’ї, обіцяє Жіночий сонник.

Прочищати засмічення в новому умивальнику, встановленому у ванній кімнаті — неприємні моменти принесе новий знайомий.

Вушної хрящ — знак вірності і дружби

Наснилася велика вушна раковина? Дуже сприятливий сон, пророчащая міцну дружбу і вірність, підказує Східний сонник.

Чистити уві сні вуха від сірки — ви отримаєте приємні звістки від близьких людей.

Непогане значення має сновидіння, в якому вам довелося мити брудні вушні раковини. Він позначає, що вам вдасться «відмити» свою заплямовану репутацію завдяки допомозі друзів.

Бачити уві сні як кішка або миша чистить свої вушка — ваші діти поділяться з вами своїми секретами.

Сонник раковина, до чого сниться раковина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: