Сонник рама, до чого сниться рама уві сні

До чого сниться рама? Цей предмет уві сні попереджає про сварку, збиток, пересудах про особисте життя, крах планів. Але іноді бачення, як стверджує сонник, обіцяє вдале подорож, прихильність долі, а для дівчини — шлюб з обранцем. Важливо звернути увагу на подробиці.

Успішне подорож, прихильність долі

Таке сновидіння має кілька різнопланових значень. Так, якщо він новий — задумане подорож виявиться вдалим і принесе безліч позитиву.

Наснилося, ніби скельця в ній чисті, прозорі? Сонник обіцяє: доля виявиться прихильною до сновидцу. Його чекає несподіваний успіх на діловому терені або в особистому житті.

Сварка, небезпека від знайомих, збиток

Бачити стару, розсохлий або розколоту раму уві сні часто означає: треба буде сварка з корисним для вас людиною. Постарайтеся загладити це непорозуміння.

До чого сниться мити раму? Сонник повідомляє: потрібно приділити більше уваги діям своїх друзів, знайомих. Сплячому загрожує небезпека від того, з ким він часто спілкується.

Наснилося, ніби вона випала? Наяву можливий збиток — стверджує тлумачення сну. Краще утриматися від великих вкладень коштів в авантюрні підприємства.

Ваші починання впадуть, можливі сварки

Встановили уві сні нову раму, а вона раптом випала? Сонник попереджає: продумані, здавалося б, плани все ж зруйнуються.

До чого сниться вибивати стару, яка випала на вулицю? Ви часто шукаєте легких шляхів, намагаєтеся будь-яким способом розчистити собі дорогу. Якщо ж звалилася всередину, розбившись у ваших ніг — чекають серйозні сварки з близькими.

Марні сподівання, подкорректируйте плани

Наснилося гнила рама вказує: ви обманюєте себе, маючи якісь надії. Постарайтеся більше реально оцінювати можливість їх втілення.

Якщо уві сні бачили добротну раму, яка при ближчому розгляді виявилася гнилою — план, здається дуже надійним, має приховані слабкі місця. Слід більш ретельно його опрацювати.

До чого сниться, як вона впала, але не з будівлі, а з транспорту при перевезенні або якийсь опори? Сонник пояснює: родичі, друзі будуть щось недоговорювати, приховувати, боячись вас засмутити.

Попереду везіння

Уві сні рама впала, але при цьому не розбилася, вціліла? Наяву несподівано дуже крупно пощастить.

Наснилося встановлювати віконну раму в будинку? Сонник підказує: сплячий вирішить вжити певних заходів обережності.

Дівчині бачити нову віконну, зі склом уві сні означає: незабаром вона вийде заміж за свого обранця.

Яка вона була?

Пригадайте, яка це віконна рама:

 • Нова — бажання змінити свій сімейний стан;
 • Зі склом — смуток про минулі події;
 • Без скла — пересуди про ваше особисте життя;
 • Стара — важке матеріальне становище;
 • Випала — чекають складні справи.
 • Сонник Міллера: необгрунтовані підозри

  Приснилася зламана рама без скла? Сновидець наяву постраждає від підозр в невірності, які будуть необґрунтованими.

  Яскраві враження, проблеми

  До чого сниться випадає з верхнього поверху багатоповерхівки ціле вікно? Це означає: незабаром переживете яскравий момент, який вас дуже вразить. Однак він не обов’язково буде позитивним, тому потрібно підготуватися до всього.

  Випадає рама уві сні, розбиваються вщент, віщує, за сонником: на сплячого наваляться проблеми, причому, за його власної вини. Якщо ж хоч одне скельце залишилося цілим — його відвідає безліч ідей, потрібно тільки зуміти зрозуміти, які з них вірні.

  Сонник рама, до чого сниться рама уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: