Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розкопки, до чого сниться розкопки уві сні

Розкопки уві сні символізують душевні пошуки, зміни або ж добровільне повернення до минулого. Сонник ретельно проаналізує сновідческій сюжет і підкаже, до чого він сниться.

Думка Міллера

В ночі сталося бачити, як ви намагалися щось відкопати? Готуйтеся до грошового, але при цьому досить складного періоду. Наснилося, що ви відкопали щось цінне? Чекайте сприятливого повороту подій.

Мрії збуваються!

До чого сняться розкопки взагалі? В реалі відчуєте людську заздрість або будете ділити якесь майно. Уві сні пощастило відкопати старовинне поховання? Сонник пророкує: наяву пригадаєте давно забуту історію з власного минулого.

Наснилося участь в розкопках древніх руїн? Наяву зможете здійснити давню мрію, але по дивної причини це принесе вам душевні переживання. Зазначений сюжет також передрікає часті поїздки, відрядження і навіть подорожі.

Не здавайтесь!

До чого сняться довгі пошуки на старовинних руїнах? Сонник обіцяє великий виграш або іншу несподівану прибуток. Це ж бачення означає душевну депресію, яка штовхне вас на глибинний самоаналіз.

Сталося бачити, як хтось порпається на руїнах? Не чекайте подачок від долі, дійте самі. Уві сні привиділися розкопки на древньої стоянці? Не намагайтеся сховатися від проблем, тільки рішучі дії допоможуть уникнути неприємностей.

Дійте!

До чого сняться археологічні розкопки? Незабаром має бути зайнятися вирішенням давно забутої проблеми.

Археологічні роботи на пірамідах уві сні обіцяють вдосконалення в обраній діяльності або любові. Невдовзі ви станете справжнім професіоналом.

Наснилися розкопки на місці стародавнього храму? Сонник вважає, що ви всерйоз зайнялися дослідженнями власної душі. А значить, отримали можливість повністю виконати своє кармічне призначення.

Чи готові?

Що означають уві сні дослідні розкопки дуже старої могили? Сонник впевнений: чорна життєва смуга добігає кінця, скоро прийде благополуччя і достаток.

Наснилися розкопки покинутій цвинтарної могили? Якась подія принесе розгубленість і внутрішню порожнечу, але новий знайомий допоможе подолати цей стан.

Погано бачити, як задумали розкопати свіжу могилу на звичайному цвинтарі. Це означає, що вам загрожують безглузді втрати з власної вини.

Що знайшли?

Подальше тлумачення сну неодмінно має враховувати, що саме ви знайшли в ході розкопок. Сонник пропонує розшифровки найбільш популярних артефактів.

 • Напівзотлілий скелет — помилкові страхи, побоювання.
 • Висохлу мумію — виснажлива, можливо, невиліковна хвороба.
 • Невідомі кістки — епідемія, нещасний випадок, глобальна катастрофа.
 • Людські останки — небезпека, важка робота.
 • Череп — творча ідея, рідше демонічна влада.
 • Скарб, скарби — багатство, радість, здоров’я.
 • Не поспішайте!

  До чого сниться, якщо хтось вказує вам особливе місце для пошуків? Наяву прийміть привабливу пропозицію, але пізніше пізнаєте через нього багато бід.

  Уві сні ви відчули повну впевненість, що розкопки принесуть цінні артефакти? Сміливо починайте задуману справу: сонник пророкує грандіозний успіх і допомогу впливової особи.

  Наснилося, що виявлена ​​знахідка не має цінності? На жаль, задуми зазнають поразки, а зміни не дадуть очікуваного поліпшення.

  Сонник розкопки, до чого сниться розкопки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: