Сонник розбитий келих, до чого сниться розбитий келих уві сні

Наяву посуд б’ють за різних обставин (сварках, весіллях), а значить, даний ритуал може нести в собі і позитивний і негативний зміст. Якщо уві сні вам наснився розколотий келих, не поспішайте робити висновки. Сонник пропонує численна кількість тлумачень. Тільки, уважно вивчивши їх все, ви зможете напевно з’ясувати, до чого сняться подібні осколки.

Готуйтеся до проблем

Бачити уві сні, що розбили келих з шампанським — до ускладнень в бізнесі. Якщо своєї справи ви не маєте, приготуйтеся боротися з різними труднощами на роботі.

Наснилося, що чули гучний звук від падіння склянки? Сучасний сонник обіцяє склоки і злі плітки на робочому місці. Якщо хочете залишитися на своїй посаді, спробуйте не брати участь в змовах і конфліктах колег, в іншому випадку доведеться гикати іншу роботу.

Бачити в нічних мареннях, чтопьете з розбитого келиха — до хвороби. Універсальний сонник передрікає проблеми зі здоров’ям. Зверніть увагу на те, наскільки велика була тріщина в склі. Чим вона більше, тим серйозніше недуга доведеться пережити.

Зовнішній вигляд келиха

Тлумачення сну багато в чому залежить від того, як саме виглядала приснився посуд. Бачити уві сні, як вам приємно пити з кришталевого келиха — до участі в спокусливій заході. Якщо вживали напої разом з кимось, то і в реальності не будете страждати від самотності.

Сниться, що милуєтеся красивим старовинним келихом? Отримайте нову пропозицію про роботу. Але, не поспішайте з відповіддю, трохи почекайте. Пропозиція це буде зовсім не єдине. Через пару тижнів вже доведеться робити вибір.

Пророцтва з сонника Міллера

Уві сні пити з розбитого келиха — поганий знак. Якщо хочете уникнути фатальних наслідків, заздалегідь подумайте, до кого в непростий час зможете звернутися за допомогою. І не намагайтеся впоратися самотужки, так тільки викличете на себе ще більші біди.

Якщо сниться, що чуєте кришталевий дзвін, то наяву посваритеся з коханим або коханою. Сонник Міллера переконаний, що саме від вас залежатиме, як довго триватиме у взаєминах розлад. Якщо не мають наміру втратити дорогу людину, першим підіть на примирення.

Почути в сні дзвін фужера з шампанським — до нових можливостей. Якщо приснився розбитий келих, то великий ризик втратити шанси, що надаються фортуною. Сонник Міллера пропонує не зволікати і, якщо випаде можливість, відразу ж «брати бика за роги».

Ще кілька тлумачень

Якщо в нічних мареннях розбитий келих з шампанським тримав ваш друг, то в його житті настануть нелегкі часи. Хвороби і всілякі нещастя тривалий час не дадуть розслабитися і налаштуватися на позитивний лад. Надайте будь-яку можливу підтримку, і в період негараздів і розчарувань хтось підтримає і вас.

Якщо сниться, що намагаєтеся склеїти розбитий келих, значить, що вживаються наяву спроби налагодити свої справи, завершуватися успішно. Сонник Езопа вважає, що порізатися уві сні про осколки — до невдачі. Незважаючи на всі зусилля, що докладаються бажаного так і не вдасться знайти. Якщо присниться подібне, то краще змінити вектор дій на протилежний.

Сонник розбитий келих, до чого сниться розбитий келих уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: