Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбитий келих, до чого сниться розбитий келих уві сні

Наяву посуд б’ють за різних обставин (сварках, весіллях), а значить, даний ритуал може нести в собі і позитивний і негативний зміст. Якщо уві сні вам наснився розколотий келих, не поспішайте робити висновки. Сонник пропонує численна кількість тлумачень. Тільки, уважно вивчивши їх все, ви зможете напевно з’ясувати, до чого сняться подібні осколки.

Готуйтеся до проблем

Бачити уві сні, що розбили келих з шампанським — до ускладнень в бізнесі. Якщо своєї справи ви не маєте, приготуйтеся боротися з різними труднощами на роботі.

Наснилося, що чули гучний звук від падіння склянки? Сучасний сонник обіцяє склоки і злі плітки на робочому місці. Якщо хочете залишитися на своїй посаді, спробуйте не брати участь в змовах і конфліктах колег, в іншому випадку доведеться гикати іншу роботу.

Бачити в нічних мареннях, чтопьете з розбитого келиха — до хвороби. Універсальний сонник передрікає проблеми зі здоров’ям. Зверніть увагу на те, наскільки велика була тріщина в склі. Чим вона більше, тим серйозніше недуга доведеться пережити.

Зовнішній вигляд келиха

Тлумачення сну багато в чому залежить від того, як саме виглядала приснився посуд. Бачити уві сні, як вам приємно пити з кришталевого келиха — до участі в спокусливій заході. Якщо вживали напої разом з кимось, то і в реальності не будете страждати від самотності.

Сниться, що милуєтеся красивим старовинним келихом? Отримайте нову пропозицію про роботу. Але, не поспішайте з відповіддю, трохи почекайте. Пропозиція це буде зовсім не єдине. Через пару тижнів вже доведеться робити вибір.

Пророцтва з сонника Міллера

Уві сні пити з розбитого келиха — поганий знак. Якщо хочете уникнути фатальних наслідків, заздалегідь подумайте, до кого в непростий час зможете звернутися за допомогою. І не намагайтеся впоратися самотужки, так тільки викличете на себе ще більші біди.

Якщо сниться, що чуєте кришталевий дзвін, то наяву посваритеся з коханим або коханою. Сонник Міллера переконаний, що саме від вас залежатиме, як довго триватиме у взаєминах розлад. Якщо не мають наміру втратити дорогу людину, першим підіть на примирення.

Почути в сні дзвін фужера з шампанським — до нових можливостей. Якщо приснився розбитий келих, то великий ризик втратити шанси, що надаються фортуною. Сонник Міллера пропонує не зволікати і, якщо випаде можливість, відразу ж «брати бика за роги».

Ще кілька тлумачень

Якщо в нічних мареннях розбитий келих з шампанським тримав ваш друг, то в його житті настануть нелегкі часи. Хвороби і всілякі нещастя тривалий час не дадуть розслабитися і налаштуватися на позитивний лад. Надайте будь-яку можливу підтримку, і в період негараздів і розчарувань хтось підтримає і вас.

Якщо сниться, що намагаєтеся склеїти розбитий келих, значить, що вживаються наяву спроби налагодити свої справи, завершуватися успішно. Сонник Езопа вважає, що порізатися уві сні про осколки — до невдачі. Незважаючи на всі зусилля, що докладаються бажаного так і не вдасться знайти. Якщо присниться подібне, то краще змінити вектор дій на протилежний.

Сонник розбитий келих, до чого сниться розбитий келих уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: