Сонник розбиті окуляри, до чого сниться розбиті окуляри уві сні

До чого сняться вночі розбиті окуляри? Сонник дає кілька значень, іноді різнопланових. Такий аксесуар уві сні виступає передвістям збитків, конфліктів з близькими, помилок, невдоволення ситуацією. Однак іноді він підказує: настав час змінити погляди чи придивитися до оточуючих.

Сварки з друзями, втрати

Приснився сюжет попереджає: друзі більше не сприймають сплячого як свого однодумця, тому його чекають неприємні з’ясування відносин з ними.

Розбиті окуляри уві сні вказують, за сонником: вкрадуть якусь цінну або дорогу для вас річ, але ви не помітите, коли це станеться.

Розлука, складності взаємовідносин

До чого сниться дуже пошкоджений аксесуар? Попереду тривала розлука з друзями, близькими родичами.

Іноді сонник трактує розбиті окуляри як передвістя того, що хтось відкриє сплячому правду про негарному поведінці приятелів. Сновидець довго не помічав очевидних речей і навколишні часто користувалися його наївністю.

Значення за сонником Міллера

Приснилися розбиті окуляри віщують: розлука з близькою людиною може штовхнути сплячого на досягнення легковажних, сумнівних задоволень.

Помилки, неприємності

До чого сниться розбити їх самому? Наяву допустите помилку в справах, внаслідок якої понесете збитки, якоїсь шкоди.

Розбити цей аксесуар уві сні — попереду засмучення, здатні привести до сліз. Не варто надавати їм надто великого значення, адже життя продовжується.

Наснилося розбити пристосування для зору? Сонник повідомляє: попереду неприємності. Однак їх можна уникнути, якщо вчасно подолаєте розгубленість, візьмете себе в руки, станете діяти енергійно і рішуче.

Будьте терплячі і уважні

Бачити розбиту оправу окулярів для зору уві сні означає: треба буде плутанина з домочадцями. Щоб з’ясувати всі моменти, доведеться проявити терпіння.

Наснилося тріснуте скло в окулярах для зору? Сонник вказує: від вас навмисно приховують щось важливе.

Бачити уві сні, що розбилося скло в сонячних означає: ви не хочете помічати очевидного і ігноруєте підказки. Пора переглянути таке ставлення до дійсності.

Якими вони були?

Тлумачення сну враховує, якими були розбиті окуляри:

 • Від короткозорості або далекозорості — перешкоди в справах, які здавалися простими;
 • Сонячні — в вашому оточенні є людина, здатна завдати сильної шкоди;
 • Бутафорські — пора позбутися непотрібних або застарілих поглядів;
 • Рожеві — спроба вас обдурити провалиться;
 • Дитячі (на дорослому) — ваші недосконалі судження про людей і світі спровокують конфлікт.
 • Знайдіть вихід зі складностей

  Бачити їх уві сні надягнутими на співрозмовника — він хоче маніпулювати вами, але вам вдасться зловити його на протиріччях або приховуванні інформації. Не довіряйте беззастережно словами кого б то не було. Відомості краще зайвий раз перевірити.

  До чого сняться розбиті окуляри, якими були змушені користуватися? Сонник роз’яснює: наяву будете незадоволені поточної життєвої ситуацією або обставинами, що склалися. Хоча в даний момент їх не можна змінити, постарайтеся пристосуватися або знайти нові можливості для поліпшення свого становища. Пам’ятайте: ви — господар своєї долі.

  Сонник розбиті окуляри, до чого сниться розбиті окуляри уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: