Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбиті окуляри, до чого сниться розбиті окуляри уві сні

До чого сняться вночі розбиті окуляри? Сонник дає кілька значень, іноді різнопланових. Такий аксесуар уві сні виступає передвістям збитків, конфліктів з близькими, помилок, невдоволення ситуацією. Однак іноді він підказує: настав час змінити погляди чи придивитися до оточуючих.

Сварки з друзями, втрати

Приснився сюжет попереджає: друзі більше не сприймають сплячого як свого однодумця, тому його чекають неприємні з’ясування відносин з ними.

Розбиті окуляри уві сні вказують, за сонником: вкрадуть якусь цінну або дорогу для вас річ, але ви не помітите, коли це станеться.

Розлука, складності взаємовідносин

До чого сниться дуже пошкоджений аксесуар? Попереду тривала розлука з друзями, близькими родичами.

Іноді сонник трактує розбиті окуляри як передвістя того, що хтось відкриє сплячому правду про негарному поведінці приятелів. Сновидець довго не помічав очевидних речей і навколишні часто користувалися його наївністю.

Значення за сонником Міллера

Приснилися розбиті окуляри віщують: розлука з близькою людиною може штовхнути сплячого на досягнення легковажних, сумнівних задоволень.

Помилки, неприємності

До чого сниться розбити їх самому? Наяву допустите помилку в справах, внаслідок якої понесете збитки, якоїсь шкоди.

Розбити цей аксесуар уві сні — попереду засмучення, здатні привести до сліз. Не варто надавати їм надто великого значення, адже життя продовжується.

Наснилося розбити пристосування для зору? Сонник повідомляє: попереду неприємності. Однак їх можна уникнути, якщо вчасно подолаєте розгубленість, візьмете себе в руки, станете діяти енергійно і рішуче.

Будьте терплячі і уважні

Бачити розбиту оправу окулярів для зору уві сні означає: треба буде плутанина з домочадцями. Щоб з’ясувати всі моменти, доведеться проявити терпіння.

Наснилося тріснуте скло в окулярах для зору? Сонник вказує: від вас навмисно приховують щось важливе.

Бачити уві сні, що розбилося скло в сонячних означає: ви не хочете помічати очевидного і ігноруєте підказки. Пора переглянути таке ставлення до дійсності.

Якими вони були?

Тлумачення сну враховує, якими були розбиті окуляри:

 • Від короткозорості або далекозорості — перешкоди в справах, які здавалися простими;
 • Сонячні — в вашому оточенні є людина, здатна завдати сильної шкоди;
 • Бутафорські — пора позбутися непотрібних або застарілих поглядів;
 • Рожеві — спроба вас обдурити провалиться;
 • Дитячі (на дорослому) — ваші недосконалі судження про людей і світі спровокують конфлікт.
 • Знайдіть вихід зі складностей

  Бачити їх уві сні надягнутими на співрозмовника — він хоче маніпулювати вами, але вам вдасться зловити його на протиріччях або приховуванні інформації. Не довіряйте беззастережно словами кого б то не було. Відомості краще зайвий раз перевірити.

  До чого сняться розбиті окуляри, якими були змушені користуватися? Сонник роз’яснює: наяву будете незадоволені поточної життєвої ситуацією або обставинами, що склалися. Хоча в даний момент їх не можна змінити, постарайтеся пристосуватися або знайти нові можливості для поліпшення свого становища. Пам’ятайте: ви — господар своєї долі.

  Сонник розбиті окуляри, до чого сниться розбиті окуляри уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: