Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбитий годинник, до чого сниться розбитий годинник уві сні

Годинниковий механізм — річ дуже корисна і в той же час тендітна. Поламати його, що уві сні, що наяву не віщує нічого доброго. Особливо, якщо годинник подарував коханий чоловік. Але буває і так, що розбитий годинник обіцяють сновидцу удачу, підказують сонники. Давайте детально розберемо, до чого сняться мрії, в яких ми мали необережність пошкодити хронометр.

Коротко про годинниковому механізмі

Міркувати на тему, до чого сняться розбитий годинник, можна, вибачте за тавтологію, годинами. Але ми цього робити не будемо, а озброїмося сонниками і дізнаємося про все за пару хвилин. Отже, приступимо.

 • Бачити уві сні розбитий годинник — знак небезпеки.
 • Годинки були подаровані коханим — до розставання з ним.
 • Ви в пориві злості кинули їх на землю — ваша нестриманість зіграє з вами злий жарт.
 • Жбурнути будильник в стінку — вам не вдасться уникнути проблем, закривши на них очі.
 • Пояснення Густава Міллера

  Сонник Міллера будь приснився прилад для визначення часу, будь то клепсидра, або новомодний хронометр, позиціонує, як передвісника прикрощів. А вже якщо уві сні ви бачите розбитий годинник, то і поготів не чекайте нічого доброго. Найправильніше, що слід робити в таких випадках — це акцентувати свою увагу на найважливіших аспектах життя, поки не мине небезпека.

  Нумерологія підкаже, що робити…

  Нумерологический сонник, тлумачачи, до чого сняться розбитий годинник, рекомендують звернути увагу на цифри на циферблаті. Ось про що можуть попереджати деякі з них:

  Якщо уві сні ви бачите «1» — на те, щоб привести справи в порядок у вас рівно місяць. Поспішайте! А якщо одиничка — це єдина циферка на циферблаті, це означає сварки з близькими, якщо не усмиріть свій норов.

  «П’ятірка» символізує вашу хитрість. Не намагайтеся «пудрити мізки» друзям, вони відчують фальш. А ось, цифра «8» означає, що похитнулося.

  Зламаний прилад, як попередження про небезпеку

  Якщо дівчині приснилося, що вона розбила свій наручний годинник, то їй необхідно перевірити своє здоров’я «по жіночій частині». Сонник Ванги рекомендує не відкладати надовго візит до гінеколога.

  Чоловік розбив свій наручний хронометр? До чого це сниться, підкаже Східний сонник: ви приділяєте увагу людині, яка безсоромно вас зрадить. Розбити уві сні наручний годинник, які не належать вам — до сварки з господарем аксесуара.

  Зламати навмисне, або «Проблем, йдіть геть!»

  Наснилося, що ви кинули свій аксесуар на підлогу і розчавили в ньому скло? Це ознака того, що ви хочете сповільнити хід подій. Розчавлена ​​уві сні скло — це, як би, символ знищення бар’єра, що відокремлює вас від удачі, пророкує сонник Цвєткова. А якщо вам вдалося розчавити не тільки скло, але і всьому годинниковому механізму, то у вас вийде уникнути неприємностей.

  Цікаву формулювання дає тлумач Медеї баченню, в якому ви зібрали розбитий годинник. Тлумачення сну говорить приблизно наступне: той, кому приснилось, що він здатний «зібрати час воєдино», не страшні ніякі біди. Йому все по плечу.

  Сонник розбитий годинник, до чого сниться розбитий годинник уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: