Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбиті яйця, до чого сниться розбиті яйця уві сні

Якщо приснилися розбиті яйця, то наяву ви можете образити знайомої людини дурним жартом або ненавмисним словом. До чого ще сниться цей образ? Сонник розповість про все, що трапилося бачити уві сні.

Проявіть обережність!

До чого сниться, що вам особисто довелося розбити яйця? Якщо ви випадково упустили продукт, то сонник підозрює, що одним необережним вчинком ризикуєте зруйнувати власне щастя.

Сталося розбити яйко навмисно, але без особливої ​​мети? В реалі зробите непростимий вчинок або навіть злочин. Бачити, як хтось уві сні спеціально б’є яйця, означає, що ви станете свідком чогось злобного наміри.

Розшифровка способу

Більш повне тлумачення сну дасть мета і конкретний спосіб, який використовувався, щоб розбити яйця.

 • Кинути — викриття, крах планів.
 • Розчавити — небезпека, загроза для життя, здоров’я.
 • Впустити — нещасний випадок.
 • Бити ножем — проблема вирішиться.
 • Бити об край посуду — напружений момент, можливість зриву.
 • Для приготування страв — багатство.
 • Просто так — помилка, безглуздий промах.
 • Гарантія Міллера

  До чого сняться сирі розбиті яйця? Сонник Міллера вважає, що це ознака великої щедрості з боку Долі. Ви заслужили це своєю чуйною характером і незвичайний розум.

  Все обійдеться!

  Наснилися сирі курячі яйця? Гряде чреда неприємностей, які, однак, не принесуть значного збитку.

  Бачити уві сні сирі розбиті яйця означає, що станеться сумна подія, яка в підсумку принесе вам користь і можливо прибуток.

  Сонник впевнений, що варені яєчка з битою шкаралупою уособлюють людей, які намагаються ввести вас в оману і обдурити.

  Двоїстість або благополуччя?

  До чого сняться повністю розбиті яйця з жовтком? Продукт з єдиним жовтком знаменує недолік м’якості і адекватності.

  Уві сні яйце виявилося не з одним жовтком, а відразу з двома або більше? У першому варіанті є двоїста ситуація, що вимагає нетривіального рішення. У другому — знак абсолютного благополуччя, при цьому, чим більше очок, тим краще.

  Приснився продукт взагалі без жовткового вічка? Сонник впевнений, що велика справа провалиться, так як ви не продумали його до дрібниць.

  Шанс втрачено…

  Уві сні з шкаралупи вивалився мертвий курча? Сонник вважає, що потрібно готуватися до неспокійного періоду життя. Мертвий курча також знаменує чудовий шанс, який ви упустили.

  Іноді це бачення попереджає про те, що ви буквально «горите» якимось справою, але воно не принесе очікуваних результатів.

  Чекайте!

  До чого сняться розбиті яйця, серед яких виявилося одне тухле? Це знак великого розчарування.

  Крім того тухле яйце може приснитися уві сні до грошових утруднень, занепаду духу або втрати власності. Сонник рекомендує деякий час не робити рішучих дій.

  Про що ви думаєте?

  Що значить, якщо розбиті яйця були чорні? Віроломство друзів або зрада улюбленого порушить спокійний плин життя і завдасть душевну рану.

  Чорні яйця також символізують власні недобрі думки, наміри і вчинки.

  Тримайтеся — буде важко!

  Що значить, якщо довелося прибирати розбиті яйця? Уві сні це ознака того, що доведеться буквально відбиватися від недругів або відмивати свою заплямовану репутацію.

  Наснилося, що яєчна суміш розлилася і вам доведеться її прибирати? Сонник підозрює, що наяву ви потрапили в дуже незавидне становище, вибратися з якого не так-то просто.

  Сонник розбиті яйця, до чого сниться розбиті яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: