Сонник розбитий градусник, до чого сниться розбитий градусник уві сні

Термометр — досить звичний в побуті предмет. Немає такої людини, яка хоч раз в житті не вимірював собі температуру. Якщо градусник пошкоджений, потрібно обов’язково вжити заходів, щоб сріблястий метал не завдав шкоди здоров’ю. А якщо вам це просто наснилося? До чого сниться розбитий градусник? Що віщує, побачений у сні зіпсований вимірювальний прилад? Як завжди, дізнатися всю правду нам допоможуть сонники.

Неприємності з вимірником

Якщо вам наснився розбитий медичний термометр — побережіть здоров’я. Терміново проведіть профілактику, інакше постільний режим на пару тижнів вам забезпечений.

Сниться, що ви хотіли дізнатися, скільки градусів у воді і упустили градусомер — подібне сновидіння, на думку сонників, віщує якийсь неприємний інцидент в колективі. Пам’ятаєте вислів «буря в стакані», приблизно те ж саме відбудеться і з вами. Скандал може початися на рівному місці і вилитися у великі неприємності. Контролюйте свої емоції.

Якщо вам наснився сон, в якому ви, дивлячись на вуличний градусник, бачите, як ртутний стовпчик повільно піднімаючись, досягає верхнього рівня і прилад розлітається на осколки — трактування цього сновидіння така: ваш настрій зараз залишає бажати кращого, ви багато нервуєте і переживаєте, причому в більшій мірі через дрібниці. Заспокойтеся, ваше життя тече своїм руслом, і ніщо її не потривожить. Ви занадто себе накручуєте.

Якщо сниться, що ви вимірювали температуру тіла, тримаючи градусник в роті, і ненавмисно розчавили його — напевно почнуть турбувати зуби. Не чекайте цього, сходіть до стоматолога на профілактичний огляд.

Ртуть

Побачити, як з розбитого вимірювача випливає ртуть — сонник віщує втрату чогось не дуже цінного, але дорогого вам. Будьте пильні.

Якщо уві сні ви упустили градусник, і він розколовся на частини, прокинувшись, згадайте, що показувала ртутна шкала. Якщо ртуть піднялася вгору — подібний сон — передвісник грошового поповнення, можливо, це буде премія і виграш. Стала опускатися вниз — вашим планам не судилося збутися найближчим часом. Запасіться терпінням, радить сонник, скоро все повернеться на краще.

Якщо вам приснилося, що ви міряєте собі температуру, тримаючи розбитий прилад в роті і ви бачите, як ртутний стовпчик то піднімається, то опускається — подібне сновидіння трактується більшістю сонників як відображення перепадів почуттів і емоцій. Візьміть їх під контроль, інакше «наламаєте дров».

Дивні сни

Якщо вам наснився сон, в якому ви, стоячи на голові, тримайте в роті градусомер — чекайте несподіваним звісток, повідомляє сонник. Якщо він випав і розлетівся на шматки — вести будуть не дуже хороші.

Бачити, як ви збираєте осколки розбитого градусника і склеюєте їх — чекайте дзвінка або звісточки від дорогого вам людини, з яким ви в сварці.

Побачити уві сні, що ви розгулюєте вулицями голяка з тріснув градусником під пахвою — незабаром ви можете зробити вчинок, не властивий вам, застерігає сонник. Сто раз подумайте, перш ніж вирішите щось зробити.

Якщо вам сниться, що ви збираєте крапельки сріблястого металу, що випливають з розбитого термометра, і складаєте їх собі в кишені — незабаром вам належить копітка робота, яка не принесе вам ні грошей, ні задоволення.

Сонник розбитий градусник, до чого сниться розбитий градусник уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: