Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник розбиті курячі яйця, до чого сниться розбиті курячі яйця уві сні

Якщо уві сні вам трапилося бачити розбиті курячі яйця, то це вказівка ​​на те, що ви намагаєтеся відшукати якийсь сенс. Сонник детально розпише,, до чого сниться цей неоднозначний образ.

Утримайтеся від висловлювань!

Наснилися розбиті курячі яйця? Своїм необережним дією або словом ви ризикуєте образити людину закомплексованого і скромного. Сонник радить тримати думку при собі, навіть якщо є хороший привід висловитися.

За Міллеру

Містер Міллер стверджує, що розбиті яйця в гнізді — до розчарувань і невдач. Іноді це знак вимушеної розлуки.

Проявіть обережність!

До чого ще сняться розбиті курячі яйця? Якщо уві сні довелося випадково роздавити яйце, то буде біда. Іноді сонник вважає це знаком природних катаклізмів і всіляких неприємностей, на які ви не можете впливати.

Ненавмисно розколоти його буквально означає, що збиток принесе власна нестриманість і необережність.

Необережно розбите яйце віщує звістка про небіжчика, несподівану хворобу і інші прикрощі. Бачити, як яєчко розбив інший персонаж — до обману і фінансових втрат.

Вас люблять!

Якщо уві сні вам довелося розбивати сирі продукти для приготування страви, то доля дасть щедру нагороду за інші заслуги.

Випадково грохнути сирі яйця — до поваги і визнання в суспільстві. Якщо дівчина з необережності розколола сире яйце, то хтось її гаряче любить за добрий і поступливий характер.

Конкретні розшифровки

Для подальшого тлумачення сну сонник рекомендує згадати якість і стан вмісту.

 • Чисте і свіже — до добрих новин, везіння.
 • Тухле — до фінансових втрат, розчарування.
 • Чорне — до власної злості, біді.
 • Будь-які темні вкраплення вказують на наявність негативної енергетики, псування.
 • Два жовтки — до подвійній ситуації.
 • Немає жовтка — до провалу в добре продуманому справі.
 • Не пропустіть шанс…

  Якщо уві сні з розбитою шкаралупи вивалився живий курча, то сонник попереджає, що необхідно використовувати шанс.

  Наснилося, що ви забруднилися в яєчної суміші? Недруги доставлять неприємні клопоти.

  Бачити людину, вимазаного яєчною масою, означає, що ви потрапили в украй складну і можливо безвихідну ситуацію.

  Прибуток або скандал?

  До чого сниться багато розбитих яєць? Якщо уві сні ви били їх спеціально для приготування будь-якого блюда, то сонник віщує прибуток, яка прийде без особливих зусиль з вашого боку.

  Наснилося, що ви ненавмисно гримнули яєчний лоток, і розбилося багато штук, то гряде великий домашній скандал.

  Багато роздавленою шкаралупи — до додатку в сімействі і одруженню. Це ж сновидіння закликає серйозно зайнятися власним здоров’ям.

  Не робіть зла!

  До чого ще можуть снитися розбиті курячі яйця. У сонника є дуже незвичайна інтерпретація образу.

  Якщо уві сні ви навмисно тиснули яйця, то в реалі можете вчинити страшний проступок і навіть злочин. Причому як зі злого наміру, так і випадково.

  Наснилося, що хтось навмисне розбивав яйця? В реальності станете свідком жорстокого вчинку і будете нести за це відповідальність, перш за все перед собою, але можливо і перед законом.

  Сонник розбиті курячі яйця, до чого сниться розбиті курячі яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: