Сонник розбите скло, до чого сниться розбите скло уві сні

Руйнування предметів уві сні завжди має двояке тлумачення.

З одного боку — усунення перешкод, з іншого — непоправні втрати в реальному світі. Розбите скло, розбите вікно, скляні двері це спроби вирватися з кокона оточуючих проблем. Найважливіше умова, наскільки безболісно відбувається прорив.

Згідно сонником, розбите скло під ногами — будь-які ваші дії повинні відбуватися з максимальною обережністю. Якщо ви ступаєте по осколках босими ногами, авантюра, в яку вам належить вступити, вимагає граничної обережності і уваги. Ступати по склу, яке руйнується під ногами — прийняте рішення абсолютно неправильне, і шансу повернутися, і почати все спочатку вже не буде надана.

Якщо уві сні ви бачите великий будинок, з безліччю розбитих вікон, то вам належить виконати величезну роботу, виправляючи дурні чужі помилки. Цей сон — тривожний дзвіночок для батьків: можливо ваші нащадки вже встигли накоїти досить дурниць за вашою спиною, а вам належить довго і копітко розсьорбувати результати їх витівок.

Будь сонник, розбите скло всередині вашого будинку трактує як втрачене відчуття рівноваги, гармонії і захищеності. Для людей, що живуть в шлюбі — це символ майбутнього розлучення. Доведеться заново, по цеглинці створювати сімейне вогнище.

Якщо розбите скло результат ваших власних необережних дій, то всі ваші починання, до яких ви вже встигли докласти багато зусиль, загрожують розсипатися прахом, в разі, якщо ви не будете обережні і завбачливі в словах і вчинках.

Порізатися розбитим склом уві сні: ваші зусилля не залишаться непоміченими, а навколишні будуть захоплюватися вами і результатами вашої праці.

До чого сниться розбите скло в різних сонниках

Практично всі популярні сонники тлумачать розбите скло, як символ страху, обману і небезпеки.

Сонник Медеї каже, що розбите скло сниться до створення тендітної і нестабільної ситуації, коли доведеться докласти максимум зусиль, щоб зберегти рівновагу.

До чого сниться розбите скло в сонник Хассе. Спроби зібрати розбите скло — ви ризикуєте здоров’ям та життям, намагаючись повернути безповоротно втрачені речі. Варто докласти зусиль до створення чогось нового, а не витрачати дорогоцінний час, намагаючись відновити втрачене. Не варто так прив’язуватися до минулого. Краще уважно придивитися до майбутніх подій і знайти в них приводи для радості.

Езотеричний сонник трактує розбиті скляні предмети як поява на вашому шляху перешкод, які потрібно подолати. Не варто все трощити і ламати на шляху в наміченої цілі. Подумайте: може є спосіб зберегти крихку рівновагу і обережно обійти перешкоди стороною.

До чого сниться розбите скло в сонник Медеї. Красиві різнокольорові шматочки скла, схожі на мозаїку означають зустріч, яка здатна перевернути все ваше життя. Якщо вдасться побачити в розрізнених осколках скла побачити цілісний візерунок, вам надзвичайно пощастить в будь-якій ситуації.

Сонник Мандрівника говорить, що розбити скляну перепону, неважливо: будь то вікно або двері, і вибратися назовні, означає виконання самого потаємного і потаємного бажання.

Сонник розбите скло, до чого сниться розбите скло уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: