Сонник розбити кухоль, до чого сниться розбити кухоль уві сні

Найактуальніша трактування сонника говорить, що розбити кухоль уві сні — до несподіваних сварок і розборок. Однак це не єдине пояснення того,, до чого сниться це сновидіння. Є ще маса цікавих інтерпретацій подібного явища.

Не гарячіться!

Якщо наснилася таке бачення і правду варто приготуватися до конфліктних ситуацій. Але пам’ятайте, що розбіжності ймовірно відбудуться саме з вашої вини.

Тому якщо вам трапилося розбити кухоль, то сонник рекомендує взяти себе в руки, трохи менше роздратовані через дрібниці і приймати все на свій рахунок.

Думка Міллера

До речі, сонник Міллера вважає, що розбита чашка в нічних мареннях попереджає про те, що задумане веселощі доведеться відкласти, а час, що звільнився присвятити роботі і справах.

Страждання і розрив

Якщо сон приснився жінці, то її чекають страждання. Якщо ж їй довелося самій розбити кухоль, то її щастя буде перервано найтрагічнішим чином.

Розбита гуртка для чоловіків передрікає розрив з коханкою. Взагалі, сонник вважає, що розбита посудина уві сні гарантує інтриги, обман і помилки.

Новий етап

Керамічна і порцелянова чаша уві сні це символ життя. Знаючи це, не складно здогадатися, до чого сниться розколота чашка. Вона знаменує перехід до нового її етапу.

Бачити оскільки означає, що існування стане простішим і скромним. Причому якщо наснилося, що вам особисто довелося розбити кухоль, то ви з власної ініціативи віддалитеся від цивілізації. Якщо ж це зробить хтось інший, то все трапиться проти волі.

Будете в шоколаді!

Більш розширене тлумачення сну можна отримати, якщо врахувати матеріал, з якого зроблена посуд. Якщо розбилася гуртка з порцеляни, то чекайте неприємностей і занепаду життєвих сил.

Наснилося, що тріснула скляна ємність? Ви справите не найприємніше враження на нового знайомого.

Якщо ж розбилася глиняний посуд, то це означає, що період тяжкого існування закінчено і що має прийти краще життя.

Раптово розбилася чашка зі звичайної кераміки? Прибуток буквально втече з рук.

Трактування по діям

Щоб зрозуміти,, до чого сниться ця ситуація, сонник радить пригадати власні дії уві сні.

 • Мити розколоту кухоль — до розставання з близькою людиною.
 • Пити з неї — до доленосних випробувань.
 • Отримати в подарунок — до дивного і явно неприємного знайомству.
 • Подарувати самому — до примирення.
 • Продати — значить, уникнути неприємностей.
 • Купити — отримати заслужене покарання.
 • Власні емоції

  До чого ще сниться, що уві сні вам довелося розбити кухоль? Щоб це зрозуміти, сонник рекомендує згадати свої відчуття.

  Якщо ви здригнулися від несподіванки, коли вона розлетілася на шматочки, то наяву сильно злякалися чогось. Якщо довелося бачити, як розкололася ємність, і ви відчули жаль, то будете страждати, але терпіти.

  Наснилося, що ви були розчаровані ситуацією? Вас чекають важкі часи, але ви будете до них готові. А ось радість від скоєного вказує на сприятливі зміни.

  І буде вам щастя!

  І наостанок, сонник радить запам’ятати, що значення сновидіння повністю залежить від вашого до нього відношення. Звичайно, бачити розкололася ємність не дуже добре. Але варто прислухатися до народної мудрості, і згадати, що посуд традиційно б’ють на щастя.

  Сонник розбити кухоль, до чого сниться розбити кухоль уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: