Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник риба для жінки, до чого сниться риба для жінки уві сні

Риба для жінки уві сні часто є передвістям поповнення сімейства, а для молодої дівчини — швидкого весілля. Бачення обіцяє удачу, позитивні емоції, але іноді попереджає про неприємності або суперниці. Наш сонник допоможе розібратися, до чого сняться різні деталі.

Вагітність, удача, позитивні емоції

Приснилося бачення пророкує представницям прекрасної статі вагітність. Якщо жінка підозрює про своє цікаве положення, сновидіння підтверджує її очікування.

Довелось руками зловити велику рибину уві сні? Згідно сонником, всупереч підступам недоброзичливців і навіть наперекір обставинам досягнете успіху.

До чого сниться наловити руками багато рибок? Наяву чекає удача в усіх починаннях. Можна сміливо здійснювати свій план.

Дівчині бачити вві сні я багато різнокольорових рибок в акваріумі обіцяє, за сонником, безліч позитивних емоцій, захоплюючих пригод.

Взаємна любов, успіх, винагорода

Молода особа піймала дві рибки? Дівчина незабаром зустріне свою любов, причому, почуття буде дуже сильним і призведе до шлюбу.

Риба для жінки, яку наснилося ловити, обіцяє: завдяки старанням і праці зможете домогтися великого успіху — обнадіює сонник.

До чого сниться ловити рибу, якщо улов хороший? Після складнощів і випробувань здобудете гарну винагороду. Якщо ж улов невеликий — надії виправдаються лише частково.

Що робили з нею?

Тлумачення сну враховує, що довелося робити з нею:

 • Ловити — намагаєтеся знайти вихід при складній ситуації;
 • Бачити сиру — швидка вагітність;
 • Купувати уві сні — придбаєте річ, яку давно хотіли;
 • Чистити — попереду монотонна нецікава робота, яку потрібно завершити;
 • Потрошити — невдача змусить вас засумніватися в собі, але не потрібно принижувати свої достоїнства;
 • Обробляти на шматки — ви готові піти на ризик, не усвідомлюючи гнітючих наслідків;
 • Готувати — ви проявляєте увагу до свого партнера;
 • Їсти — хороші новини від близької людини.
 • Побутові проблеми, необхідний ризик

  Купувати свіжу рибу для жінки уві сні віщує, за сонником: незабаром чоловік, який їй подобається, відповість взаємністю.

  Наснилося чистити її? Мають бути побутові проблеми, які вам доведеться вирішувати самостійно, не сподіваючись на допомогу чоловіка.

  До чого сниться смажити рибку? Сонник стверджує: для досягнення мети потрібно піти на ризик. Наприклад, ризиковані, але перспективні проекти можуть значно збільшити ваш капітал. Однак слід ретельно все проаналізувати.

  Уві сні смажити рибу для жінки означає: якщо у неї є недруги — вони незабаром зникнуть.

  Обережніше з бойфрендом, не довіряйте малознайомим людям

  Значення сновидіння про мороженої риби для жінки не дуже сприятливо. У неї з’явиться сильна суперниця. Слід проявити тактовність у взаємовідносинах з хлопцем, адже докорами або сварками можна лише прискорити розрив.

  Наснилося їсти копчену рибку? Сонник попереджає про неприємності: спляча може піддатися на чиїсь виверти і зробити непристойна справа. Причому, «натхненник» цього вийде сухим з ​​води, а сновидицей чекають неприємності.

  Сонник Міллера: щастя в любові

  До чого сниться юній особі бачити живу рибу? Сновидіння віщує їй незабаром щасливу любов.

  Цікаве знайомство, чужа таємниця

  Дівчині жива рибка обіцяє знайомство з цікавою молодою людиною, який стане її коханим.

  Заміжньої дамі бачити живу рибу — на щастя з чоловіком і швидкому збільшенню в сімействі.

  Вибирати уві сні в магазині рибу для жінки означає: щоб досягти задуманого в своїй справі, доведеться пожертвувати чимось значущим.

  Наснилося червона риба для жінки обіцяє: подруга довірить їй свою таємницю, попросивши нікому не розкривати.

  Поповнення сімейства, подолання проблем

  До чого сниться є її? Сонник обіцяє швидку вагітність сплячою. Якщо сновидицей їла сьомгу, щуку, форель — народить дочку, сома, ляща, окуня — сина.

  Наснилося їсти смажену рибу, насолоджуючись смаком? Сновидицей сама зможе подолати всі виниклі проблеми.

  Є уві сні солону вказує: сплячої не вистачає в житті яскравих, гострих відчуттів, в яких жінка собі відмовляє. Але, можливо, прийшов час щось поміняти?

  Сонник риба для жінки, до чого сниться риба для жінки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: