Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник риба в воді, до чого сниться риба в воді уві сні

Людина, якій сниться риба в воді, має відмінну ділову хватку. Дізнатися докладніше, до чого сниться риба в воді можливо при ретельному розгляді деталей сну і пошуку його значення в сонник. Також не варто випускати з уваги емоційне наповнення і закінчення сновидіння.

Сон, в якому сниться жива риба в воді, сонник обіцяє прийдешню щасливу любов. Молодій дівчині такий сон віщує поява на горизонті хлопця, який навіки підкорить її серце. Бачити рибу в прозорій воді обіцяє повне взаєморозуміння і ідилію зі своїм партнером — чисті і прозорі відносини між Вами ніхто не здатний зіпсувати.

Риба в чистій воді по сонником означає прийдешній пристрасний роман з жінкою (або чоловіком) Вашої мрії, яка представляє собою ідеал краси. Такий сон говорить, що в цей період доля буде вам підносити вигідні шанси і хороші можливості для влаштування життя. Сон, в якому Вам довелося бачити рибу в прозорій воді, говорить про гарний часу для створення сім’ї.

Сновидіння, в якому риба плаває у воді, сонник пояснює, як Ваше вміння орієнтуватися в ситуації, майстерність у Вашій звичної діяльності буде відзначено начальством, або дозволить знайти нових клієнтів.

До чого сниться багато риби у воді. Такий сон обіцяє одержання величезних прибутків, і чим риба уві сні крупніше, тим відповідно прибуток більше. Також сонник може трактувати даний сон як успішне починання свого бізнесу.

До чого ще сниться риба в воді уві сні

Сон, в якому плаває мертва риба в воді, по сонником означає погане завершення задуманих планів. Ще такий сон може стати передвісником смутку і втрат. Дохла риба в воді може передвіщати серію невдач, тому в якийсь час не слід нічого починати, а також не варто нічого робити, краще, що Ви можете зробити в цьому випадку — відпочити фізично і морально.

Сон, в якому Ви побачили рибу в каламутній воді, по сонником віщує сумнівні доходи. Якщо Ви стоїте на порозі підписання контракту, слід задуматися над гарантіями виконання зобов’язань з боку ваших партнерів. Молодій дівчині сон, в якому сниться рибка в брудній воді, віщує помилкові обіцянки і нещирість з боку молодої людини.

Сон, в якому риба вистрибує з води, за сонником віщує радість і нестримні веселощі. Для молодої жінки такий сон може передвіщати вагітність.

До чого сниться риба в сонник Міллера. Побачити уві сні рибку в чистій воді означає, що доля буде до Вас прихильна і щедро обдарує подарунками і вигідними можливостями. Жива риба уві сні — передвісник чистої і ніжної любові, дохла (мертва) — символ невдач і поганих звісток. Спостерігати за риболовлею уві сні обіцяє припливом життєвих сил, також наявність вміння користуватися сприятливим шансом для поліпшення свого фінансового становища. Піти з риболовлі, нічого не піймав, означає як неправильно виставлені пріоритети в житті або Ваші плани на життя занадто суєтні.

Сонник риба в воді, до чого сниться риба в воді уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: