Сонник риба в пакеті, до чого сниться риба в пакеті уві сні

До чого сниться риба в пакеті? Сонник вказує: йти з нею після вдалої риболовлі — відмінне знамення. Сновидіння чекає успіх на роботі, діловому терені, гарний прибуток, вдалі починання. Але такий сюжет уві сні також попереджає про нерозділене кохання або швидке завершення роману, неприємності, можливі захворювання.

Безладне статеве життя, почуття без взаємності

Приснився сюжет, якщо це улов сплячого, який він несе додому, віщує: людина веде активне статеве життя, проте часто змінює своїх партнерок. Можливо, краще зупинитися на одній, поки не почалися проблеми, сцени ревнощів і помсти скривджених красунь?

Дівчині бачити, як вона несе мало риби в пакеті уві сні, віщує сльози, печаль через нерозділене кохання. Не потрібно впадати у відчай — ще зустрінеться той єдиний, з ким буде добре разом.

Вас чекає прибуток, значні досягнення

До чого сниться багато рибки? Сонник підказує: незабаром отримаєте гарний прибуток, доходи зростуть. Чи зможете втілити свої проекти і задуми, завдяки чому зміцниться ваше матеріальне становище.

Особливо добре, якщо уві сні це була риба цінних порід — лосось, осетер, судак, тріска, стерлядь, форель — сновидіння обіцяє удачу, багатство і значні життєві досягнення.

Удача, вигідні починання, вагітність

Наснилося нести три рибки додому? Сонник обіцяє: це щасливе передвістя. Сплячому посміхнеться удача на роботі, на терені бізнесу і особистого життя.

До чого сниться виловлена ​​самим сновидцем риба в пакеті? Чоловікові такий сюжет віщує вигідні починання, успішний хід справ, реалізацію найсміливіших ідей.

Молодій людині свіжа риба, спіймана їм самим уві сні, обіцяє: він доб’ється успіху на роботі або в бізнесі. Жінці при цьому сонник обіцяє швидку вагітність.

Опинитеся в складній ситуації, потерпіть любовну невдачу

Наснилося бачити морожену рибу в пакеті? Це означає: виникне неоднозначна ситуація, а вирішити її можна буде тільки за допомогою надійного партнера.

Молодій людині довелося уві сні нести її? Його чекає невдача на любовному терені. Дівчина, яку він хотів завоювати, віддасть перевагу іншого.

Сучасний сонник: попереду радість, достаток

До чого сниться сходити на рибний ринок і повертатися звідти з рибою в пакеті? Сновидіння пророкує радість і достаток сплячому.

Якою вона була?

Тлумачення сну враховує, яка була рибка:

 • Жива — міцне здоров’я;
 • Морожена — любовний роман скоро завершиться;
 • Солона — можливо захворювання, треба пройти обстеження;
 • В’ялена — почнуться неприємності, через які ви схуднете;
 • Копчена — чекають проблеми з органами травлення або печінкою.
 • Щаслива любов, прилив енергії

  Жива річкова риба в пакеті обіцяє дівчині, за сонником, щасливу любов. Незабаром вона зустріне молоду людину, яка стане її обранцем. Якщо коханий вже є — після такого бачення їх відносини зміцняться.

  Чоловікові бачити свіжу рибку уві сні означає: його чекають якісь випробування. Втім, він стійко їх подолає, не втрачаючи голови, виявляючи мужність.

  Якщо її приснилося багато — сновидец незабаром відчує приплив життєвої енергії, завдяки чому зможе реалізувати плани.

  Сонник риба в пакеті, до чого сниться риба в пакеті уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: