Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник риба без голови, до чого сниться риба без голови уві сні

Часто саме уві сні людина отримує найвірніші підказки щодо свого майбутнього. Тому дуже важливо розуміти, що означає той чи інший символ. До чого сниться риба без голови? Щоб зрозуміти це сонник рекомендує врахувати нюанси сновидіння.

Наліт негативу

Традиційно жива риба і риба без голови має відмінне значення. В останньому випадку мається на увазі, що вона вже мертва. Це не означає, що тлумачення сну повинно бути виключно негативним. Однак цей елемент іноді дійсно говорить про погіршення справ.

Що значить бачити на столі солону тарань? Ймовірно, наяву хтось порушить ваш спокій і роз’ятрить душевні рани. Наснилася смажена рибка — чекайте неприємних новин, а копчена — поїздку, яка буде зіпсована випадковою подією. Не складно здогадатися, що означає золота риба без голови і хвоста. Бажанням і мріям здійснитися не судилося.

Сонник Міллера

До слова, сонник Міллера вважає, що якщо на рибному ринку ви купили жирну рибину без голови і хвоста для смаження, то наяву вас чекає радість і достаток в сім’ї. Взагалі заморожена або свіжа тушка без голови і хвоста найчастіше з’являється в знак стурбованості домашніми справами.

Зберігайте мовчання!

Цей символ є уві сні в якості попередження про те, що потрібно мовчати. Особливо символічно ця подія, якщо такий незвичайний улов принесла рибна ловля. Не варто дивуватися, що уві сні трапилося зловити рибу без голови, якщо ви присвячені в чужу таємницю.

Якщо ж наснилося, що в нічних мареннях вам дали такий продукт, то і поготів потрібно мовчати. Але зазвичай ця розшифровка актуальна, якщо риба без голови уві сні була свіжа.

Втрата влади

Особливе значення має цей сон, якщо він сниться жінці. Традиційно вважається, що голова це символ влади, управління та знання. Тобто те, чим негласно наділена в родині дружина.

Не складно здогадатися, до чого сира безголова риба сниться жінці? Ймовірно, кермо сімейного правління нею було втрачено з якоїсь причини.

Більш того, якщо таке бачення сниться дівчині, то це говорить про чисто жіночих проблемах зі здоров’ям. За іншою трактуванні сонника свіжоморожена без голови уособлює боязкого і нерішучого залицяльника.

Маленькі, але перемоги

До чого ще сниться риба без голови? Сонник пропонує більш позитивні розшифровки. Так бачити риб’ячі тушки, підготовлені до смаження — до витрат, які принесуть задоволення.

Солона безголова рибка може приснитися до несподіваної і не дуже великого прибутку, копчена — до маленької перемоги, смажена — до душевного розмови з чоловіком. До речі, сонник вважає, що позитивне значення дещо зменшується, якщо вам дали вже готовий продукт.

До застою в справах

Важливо пам’ятати, що для повної розшифровки бажано згадати вид і породу риби. Сонник стверджує, що йорж символізує приємний сюрприз, заморожена камбала — незначне захворювання очей, карась обіцяє легкий недуга, а копчений короп обіцяє, що всі клопоти принесуть прибуток.

Бачити уві сні ляща — до розгульного життя і сумнівним товаришам, а червона рибина може приснитися до труднощів в реалізації планів. А ось якщо вам дали рибу, а вона виявилася морожена і безголова, то нову справу застигне на невизначений період.

Сонник риба без голови, до чого сниться риба без голови уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: