Сонник ремінь, до чого сниться ремінь уві сні

Ремінь — дуже зручне і корисне винахід. Крім своєї основної функції — підтримувати штани — він ще є і стильним аксесуаром, що створює бездоганний образ свого господаря. Ременів існує безліч: шкіряні і текстильні, вузькі і широкі, яскраві і строгі — і всі вони дуже потрібні як в повсякденному житті, так і в свята. Пояси дуже міцно увійшли в наше життя. Настільки міцно, що часом навіть «приходять» до нас уві сні. А ось чи знаєте ви,, до чого сниться дане сновидіння? Я не знаю, тому із задоволенням запитаю у експертів в даній області — у сонників. Хочете знати тлумачення сновидінь, де головна дійова «обличчя» — ремінь? Йдіть за мною!

Види і текстура виробів

Приснився широкий шкіряний армійський ремінь з портупеєю — в житті виникнуть серйозні труднощі, попереджає сонник, однак опускати руки не варто, самі по собі вони не пройдуть.

Сниться скромний чоловічий ремінь чорного або коричневого кольору — вас чекає життя спокійна і тиха, часом навіть занадто. Внесіть в неї більше світла і позитиву.

Бачити уві сні витончений жіночий ремінець — до здійснення бажань. Про терміни каже його довжина: чим коротше поясок, тим швидше бажання втіляться в життя.

Широкий чоловічий текстильний пояс від халата або кімоно — означають міцне здоров’я та удачу, радує тлумаченням сонник Ванги.

Приснився уві сні довгий і новий ремінь безпеки в автомобілі — у ваше життя увійде щось або хтось новий, що захистить вас від помилок або врятує від небезпеки. Сонник Міллера передбачає, що сон може символізувати знайомство з впливовою людиною.

Взаємодіяти з аксесуаром

Приснився сон, в якому вам довелося вибирати ремінь серед безлічі різноманітних виробів може символізувати вашу нерішучість, підказує сонник. Якщо ви побачили подібне в своїх сновидіннях, займіться своєю самооцінкою, ви занадто скромні і нерішучі.

Прорізати уві сні в шкіряному ремінці додаткові отвори — до зміни місця роботи або проживання. Якщо уві сні вам ремінь малий, і ви робите дірки по зовнішньому краю — рішення про зміни прийміть ви самі, якщо ремінь великий і ви свердлите його ближче до бляшці — доля все вирішить за вас.

Вибирати і купувати красивий жіночий ремінець — до нових знайомств і розваги, пророкує сонник.

Сниться, що ви знайшли на дорозі залізний пояс від бочки і викинули його в сторону — ви з легкістю впораєтеся з усіма неприємностями і проблемами у своєму житті найближчим часом.

Красиві і не дуже пояса

Бачити уві сні гарний шкіряний ремінь на старих штанах — сон означає, що прийшла пора оновлення, як в душі, так і зовні. Заведіть нові звички, знайдіть нове хобі, змініть свій імідж — міняйтеся, і ваше життя засяє по-новому.

Приснився новий червоний поясок від жіночого пальто або плаття — те, що вас сковує в реальному житті, не так вже й небезпечно. Можливо, деяка стриманість в найближчі дні вам не зашкодить, інакше можете наробити дурниць, попереджає сонник.

Сниться старий порваний ремінець, який ви зберігаєте і не викидаєте — прийшла пора позбавлятися від своїх комплексів. Чи не можете самі — попросіть друзів, але далі так жити не можна, заявляє сонник.

Сниться старий брудний чоловічий ремінь з начищеної до блиску бляхою — не поспішайте розлучатися з минулим. Не робіть необдуманих вчинків і не «спалюйте мости за собою», вам ще можуть знадобитися старі зв’язки і вміння.

Неприємні моменти

Сниться, що вам довелося довго вибирати ремінь, а після примірки здавалося, що він вам малий — в реальності не варто приміряти на себе чуже життя і образ, можете стати об’єктом для потіхи, попереджає сонник.

Наснилося, що ваш ремінь порвався в самий невідповідний момент — вам належить почути про себе невтішні відгуки від людини, якій ви симпатизуєте. Не засмучуйтеся, візьміть їх до уваги і станьте ще краще, дає пораду сонник.

Втрачати уві сні ремені один за іншим — ви ніяк не можете знайти себе, тому весь час робите неправильні і необдумані кроки. Почніть спочатку: поставте перед собою цілі і тільки потім дійте.

Застібати на собі ремінь, який вам малий, і відчувати при цьому біль — до хвороби живота. Слідкуйте за тим, що їсте, щоб не мучитися після.

Сонник ремінь, до чого сниться ремінь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: