Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник річка з чистою водою, до чого сниться річка з чистою водою уві сні

Наснилася річка з чистою водою? Уві сні це вісник безхмарного щастя, неймовірною удачі і взаємної любові. Сонник докладно розповість, до чого ще сниться цей образ.

Буде ще краще!

Уві сні широка і найчистіша річка відображає добрі помисли, благі наміри і позитивний настрій. Крім того сонник впевнений, що це ознака доброго здоров’я і щодо безбідного існування.

Купання в такій річці, особливо якщо наснилося, що вона прохолодна, обіцяє ще більше зміцнення здоров’я і положення.

Довелось бачити річечку з найчистішої водицею? Це означає, що скоро всі негаразди закінчаться, і настане сприятливий період.

Незалежність або труднощі з фінансами?

Абсолютно прозора широка річка виступає уві сні символом незалежності і свободи. Але якщо трапилося бачити пливуть по ній трупи або великі предмети, то на зміну радості і задоволення прийдуть серйозні печалі і труднощі.

До чого ще сниться річка з чистою водою? Якщо її поверхню тиха і гладка, то прибуток буквально поллється рікою. Якщо неспокійна, то сонник радить готуватися до фінансових проблем.

Абсолютна ясність

Наснилося, що абсолютно прозора річечка впадає в море? Образ вказує на чудову можливість реалізації талантів сновидіння або задуманого плану.

Крім того сонник рекомендує трактувати образ буквально. Так прозора вода уві сні вказує на безумовну прозорість якоїсь ситуації.

Трактування дій

Правдиве тлумачення сну неможливо без урахування більш конкретних деталей і дій самого сновидіння.

 • Відпочивати на березі — отримаєте хороші звістки.
 • Засмагати — до легкого нездужання.
 • Купатися — до нежданому багатства.
 • Перепливати — до втілення мрії.
 • Вбрід переходити — до хитрощів.
 • Плисти на кораблі — до раннього заміжжя.
 • На човні — згоди в шлюбі.
 • Впасти — до несподіванки, здивування.
 • Тонути — допоможуть друзі.
 • Готуйтеся до випробувань!

  До чого сниться бурхлива річка з чистою водою? Сонник стверджує, що вона символізує життя, насичене подіями, але строго позитивними.

  Наснилася бурхлива гірська річка? Є ймовірність підчепити недугу, але вчасно вжиті запобіжні заходи зведуть його до мінімуму.

  Іноді уві сні бурхлива річка знаменує переборні випробування наяву. Незабаром відбудуться зміни, які порадують, а низка цікавих подій лише додасть ентузіазму і азарту.

  За Міллеру

  Сонник Міллера стверджує, що річка з чистою водою і гладкою поверхнею означає наступ радісного періоду, який обіцяє привабливі перспективи і можливості.

  Все правильно!

  До чого сниться будь-яка річка взагалі? Уві сні вона є відображенням перебігу життя. Якщо річка спокійна і чиста, то гряде етап благополуччя в усіх відношеннях. Але якщо трапилося бачити в річці каміння, то на шляху з’являться досить серйозні перешкоди.

  Якщо ж вам довелося перебиратися через розлилася річку, то ви зробите якийсь вчинок, який спричинить сумніви і муки совісті.

  Сонник радить не піддаватися слабкості. У поточних обставин це єдино вірне рішення і воно виправдовує всі дії.

  Сонник річка з чистою водою, до чого сниться річка з чистою водою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: