Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рейки, до чого сниться рейки уві сні

Ви не здивуєтеся, дізнавшись, до чого сняться рейки. Вони стійко асоціюються з уторованими шляхами, волею і надійністю. Якщо бачили уві сні йдуть вдалину шпали, що радять сонники? Чи чекає успіх на шляху, яким ідуть багато, або пора звернути, ризикнути, знайти власну дорогу?

Трамвай і метро, ​​події і катастрофи, подорожі і перешкоди — всі ці нічні образи, пов’язані з рейками, чекають свого тлумачення.

Залізничні і трамвайні рейки

Найпоширеніша в сонниках інтерпретація, до чого сняться рейки на залізниці свідчить, що вони символізують шлях, прокладений тими, хто йшов раніше. Вважається, сновидец доб’ється мети, виконає мрії, буде щасливий, але тільки якщо кине оригінальничати і шукати власні способи вирішення проблем. На второваному шляху перешкод не буває.

В сонник Міллера можна прочитати: рейки уві сні вказують на те, що необхідно проявити пильність — конкуренти не дрімають, бізнес потребує особливої ​​уваги. У справах слід уникати шаблонів, які нав’язані ззовні. Також у Міллера можна знайти пояснення, до чого такі образи сняться молодій дівчині — їй належить подорож, і в гостях у друзів дівчина чудово проведе час.

Трамвайні рейки символізують конформізм, а сонник Фрейда трактує їх як холодний, бездушний секс, не доставляє задоволення.

Бачити уві сні відчеплений вагон на рейках — до неприємного відкриття: справи загальмувалися і перспективи бізнесу неясні. Особливо негативний знак — якщо вагон скочується під гору. Необхідно терміново щось робити, інакше недалеко до банкрутства.

Рухатися по шляхах

Рухатися уві сні по рейках — бігти або їхати — відображає існуючу реальність. Сновидець неусвідомлено, пасивно слід готовим алгоритмам, загальновизнаним нормам. Він успішно робить кар’єру, але саме уявлення про неї продиктовано сформованими стереотипами. Пояснюючи,, до чого сниться цей знак, сонники кажуть: людині пора зрозуміти, наскільки дорога йому його індивідуальність, чи готовий і надалі відмовлятися від свого Я.

Також сонники трактують цей образ, як уособлення духовних цінностей, нав’язаних ззовні. Людині необхідно згадати — радісно або обтяжливо йому було — це підкаже, як надходити в подальшому — дотримуватися готових догм або слідувати своїм поривам.

Існує і таке тлумачення: йти уві сні по рейках означає: в реальності людина послідовно і невідступно йде наміченим курсом, і під таким спокійним напором труднощі відступають. Йому і далі не слід збиватися з обраного шляху.

До чого сниться, що рейки раптом йдуть в воду? Сонники інтерпретують знак, як несприятливий. Життя на час насупиться неприємностями, які абсолютно виб’ють з колії. Однак чорна смуга швидко закінчиться, і всі розпочаті справи вдасться завершити.

Перетинати рейки

До чого сниться перетинати рейки? Це інтерпретується наступним чином. Наяву людина йде проти течії, проти суспільних стереотипів. Що чекає його попереду — успіх, слава і визнання або засудження і невдачі?

Сонники інтерпретують такі образи в залежності від того, наскільки рішуче діяв уві сні людина. Якщо він перебігав через рейки, значить, в реальності вже визначився з вибором свого шляху. Можливо, він потерпить крах, але його це не лякає. Сновидець багатьом готовий пожертвувати, щоб йти своєю дорогою.

Інша річ — переходити уві сні рейки по залізничному переходу. Сонники тлумачать, до чого снився цей знак, як присутність в реальності сумнівів, страхів, нерішучості. Людина наяву опинився на роздоріжжі, і знайти відповідь на свої питання він зможе, проаналізувавши інші образи свого сновидіння.

Людина на рейках

Сонники вважають: людина на рейках — нехороший символ. Розшифровка сновидіння залежить від того, бачила людина себе або інших людей.

Якщо сновидець уві сні сам лежав на рейках, сонники вказують на самотність, депресію, суїцидальні нахили. Що є причиною, які події провокують такий стан — в цьому треба розібратися раніше, ніж подібні настрої стануть некерованими.

Якщо інші люди уві сні опинилися в небезпеці або стали жертвами аварії — це означає, якісь форс-мажорні обставини порушать плани багатьох людей.

До чого сниться впасти на рейки метро? Падіння з такої висоти свідчить про втрату впевненості, підтримки, страх перед вибором. Якщо уві сні все завершилося благополучно, наяву теж вдасться впоратися зі складною ситуацією. Якщо ж уві сні не обійшлося без травм, сонники попереджають: потрібно бути готовим до нерозуміння і конфліктів з друзями і соратниками. Сильний біль при травмі тлумачиться, як відчай, близьке до божевілля.

Аварія

Аварія уві сні на рейковому транспорті є, в більшості випадків, передчуття лиха.

Сонники трактують,, до чого сниться поїзд, що зійшов з рейок, як загрозу здоров’ю. Щоб якось вплинути на розвиток хвороби, необхідно вчасно відвідати лікаря.

Також бачити, як уві сні, як поїзд сходить з рейок, відображає страх перед бідністю. І дійсно, сновидцу загрожує відчутне погіршення фінансового становища, аж до необхідності звертатися за допомогою до близьких. Швидше за все, наяву вже відчуваються ознаки фінансової нестабільності, саме час зроблений рішучі кроки, щоб подолати назріваючі проблеми.

Спостерігати уві сні з боку, байдуже, як поїзд зійшов з рейок — означає, в житті вдасться уникнути проблем, завдяки дрібному зради, легкодухість. Не варто нехтувати тлумаченням сонників — ціною короткочасного успіху іноді стають муки совісті і самотність — чи готовий сновидец платити таку ціну, або йому варто проявити принциповість — вирішувати йому самому.

Бережіться сумнівних знайомств, якщо уві сні бачили, як зійшов з рейок трамвай. Сонник застерігає — легко потрапити під вплив поганої компанії і опинитися втягнутим в некрасиву історію.

Сонник рейки, до чого сниться рейки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: