Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник річка, до чого сниться річка уві сні

Води побаченої уві сні річки можуть багато розповісти про майбутнє і сьогодення. Сюжет, в якому річкова поверхня була спокійною і гладкою обіцяє лише отримання всіляких життєвих благ і задоволень. Сонник передрікає неймовірно щасливий життєвий період. Але ось як пояснити, до чого сняться хвилі і муть? Пояснення ви знайдете трохи нижче.

Купання

Купатися — хороший знак. Сонник Странніков каже про те, що в даний час ви перебуваєте в повній гармонії і з собою, і з оточуючими людьми. Але, так розуміти сновидіння варто лише в тому випадку, якщо побачена уві сні вода була чиста. Плавати в каламутній воді в річці — до змін. Необов’язково чекати негативних життєвих змін. Цілком можливо, що низка не дуже приємних подій в результаті допоможе вам досягти бажаного і змінити своє життя на краще. Наснилося купання в прозорій річці? Сонник Гришиной стверджує, що вам вдасться впоратися з усіма складнощами і проблемами, які виникнуть на шляху. Купатися в холодній річці в сновидінні означає, що наяву ви будете мати міцне здоров’я.

Перепливати і переходити

До чого сниться перепливати бурхливий потік, описує Міллер. Сонник Міллера попереджає, що незабаром життя зробить крутий поворот. Встигніть скористатися всіма вдалими шансами, які подарує доля. Вам зараз дійсно необхідні зміни. Переплисти широку річку уві сні, значить, виконати всі свої наміри. Вважайте, що мета вже досягнута. Переходити вбрід — до прийняття поспішних рішень, які, тим не менш допоможуть вирішити складні проблеми. Іти в сні по дну висохлої річки означає швидко досягти абсолютно всіх поставлених цілей. Сонник Езопа повідомляє, що на вашому шляху найближчим часом не виникне абсолютно ніяких перешкод.

Розлилася і пересохла

Бачити уві сні, що річка вийшла з своїх берегів не дуже добрий знак. Езотеричний сонник вважає, що такий сюжет пророкує неприємності на службі. Якщо річка вийшла з берегів і залила всю місцевість в окрузі, то в реальному житті ви зробите дуже зухвалий вчинок. Пояснення,, до чого сниться розлив річкових вод є і в тлумачі XXI Століття. Даний джерело вважає, що це сновидіння обіцяє матеріальне збагачення. Життя буде благополучної і не затьмарений фінансовими труднощами. Якщо уві сні розлилася річка і вода при цьому була каламутною і брудною, варто очікувати проблем зі здоров’ям. Постарайтеся не ігнорувати ті тривожні сигнали, які посилає вам організм. Наснилося обміліла річка символізує недолік життєвої енергії. Швидше за все, ви перевтомилися і потребуєте повноцінне відновлення. Санаторний відпочинок — найкращий варіант в вашому випадку. Жіночий сонник попереджає, що пересохле русло часто сниться до сумних подій. У реальному житті зовсім скоро відбудеться щось, що вас серйозно засмутить.

Міст через річку

До чого сниться такий сюжет детально описує Універсальний тлумач. Якщо приснився міст через річку, то скоро доведеться пережити непростий період. В цей час ви зможете здійснити свої мрії, але, для цього доведеться неабияк потрудитися. Якщо побачений уві сні міст великий і міцний, то ви вибрали в житті правильний шлях. І професія, і що знаходиться поряд чоловік — саме те, що вам потрібно. Постарайтеся не втратити того, що маєте. Приснився маленький місток? Це передбачає, що скоро поточний етап закінчиться і почнеться новий. Якщо присниться переправа через річку була сплетена з каната, а внизу була вирує вода, це означає, що наяву доведеться зіткнутися з великими потрясіннями. Сонник Міллера радить не піддаватися емоціям і вирішувати всі проблеми в міру їх виникнення.

Тонути в водах

До чого сниться подібний сюжет, розтлумачує Гришина. Сонник Гришиной вважає, що тонути в річці — до радощів і щастя. Але, так чи варто трактувати побачене уві сні лише в тому випадку, якщо води були чистими і спокійними. Впасти в брудну воду і відчути, що йдете на дно — поганий знак. Він означає, що в реальності якась людина, позбавлених будь-яких моральних принципів, змусивши вас хитрістю і обманом відмовитися від солідної грошової суми. Чи не впевнені, чи можна довіряти новому знайомому — краще не довіряйте. Перш ніж вирішувати з цією людиною грошові питання постарайтеся його краще пізнати. Тлумачення сну в якому ви бачили себе в ролі потопаючого є і у Езопа. Сонник Езопа стверджує, що тонути в річці — до певних фінансових труднощів. Причому в цьому випадку не грає ролі те, який саме була прівідевшіеся уві сні вода: чистої або брудної.

Крижана річка

Приснився лід на річці? Це означає, що в поточному справі, в якому ви берете участь, виникнуть певні труднощі. Причому причиною складнощів будуть ваші недоброзичливці. Йти по замерзлій річці уві сні, значить, успішно подолати всі проблеми, які виникнуть на шляху до мети. Якщо лід уві сні був міцний і міцний, то і труднощі вирішаться легко і в короткий термін. Значення сну, в якому ви побачили кірку льоду на поверхні річки, також можна відшукати і в універсальному тлумачі. Цей сонник передбачає, що подібне сновидіння — знак, який вказує на необхідність стати більш самостійним. Припиніть чекати допомоги від інших людей. Сподівайтеся лише на себе. До чого сниться льодохід на річці роз’яснює Міллер. Вважається, що льодохід знаменує швидке участь в реальному житті в дуже вигідному заході. Причому вигідну справу буде зв’язаний або з торгівлею, або з риболовлею.

Різні тлумачення

Дитячий сонник порівнює річку — з життям. Так, якщо ви побачили уві сні швидка течія гірської річки, то і життя буде цікавою, насиченою різними подіями. Якщо приснилися спокійні води, то вони обіцяють досить нудне і нічим не примітне існування. Швидка течія брудної води символізує недобрі чутки, які ходять навколо вас. Східний сонник рекомендує з’ясувати, хто ж є джерелом пліток і вжити заходів, які дозволять зберегти вашу репутацію. Приснився обрив над рікою передрікає безвихідь наяву. Стрибати з цього обриву прямо вниз у воду — до великих проблем. Велесов сонник вважає, що перемогти труднощі вдасться лише в тому випадку, якщо ви зберете всю свою волю в кулак. В іншому випадку обставин вдасться вас зламати. Стояти на березі річки і бачити, як в її водах плаває риба — до грошового виграшу. Якщо вона була дрібна, то і дохід буде невеликим. Ще один варіант тлумачення,, до чого сниться риба — швидке поповнення в сімействі. Побачити повноводну річку крові — до змін, які виникнуть у взаєминах з родичами. Плисти по кривавій річці на човні, значить, перебувати з близькими в гармонії.

Сонник річка, до чого сниться річка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: