Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник раки, до чого сниться раки уві сні

Це не особливо приємне тварина так і норовить хапнути за ногу порушив його спокій плавця. І якщо до крові — можна очікувати довго не загоюються ранки. А які прогнози дає сонник, щодо того, до чого сняться раки? Все цілком і повністю залежить від деталей уві сні: від дій, які ви робили з цією твариною, і навіть від його розміру та кольору.

За тлумаченням Російського сонника, побачити уві сні раку — майже завжди поганий знак, що передвіщає непередбачені затримки в справах, або великі неприємності, випробувавши які сновидец дізнається «де раки зимують».

Для сновидіння, лінь народження якого припадає на осінні місяці, тлумачення раків уві сні віщує успішне закінчення справ, досягнення заповітної мети, головне — не опускати руки. Для літніх іменинників ці істоти уві сні віщують сором.

Рак по сонником Міллера трактується лише як гастрономічні витребеньки, якщо сновидец просто розглядав його. Але якщо йому довелося ловити цих звірків, то прогнози обіцяють своєчасну допомогу друзів, які цінують і поважають його.

Сонник Копалінского інтерпретує те, що значить якщо сняться раки з боку рачьей манери відступати назад, задкувати. Ви самостійно зруйнуєте свої стосунки, не справи кроків на зустріч коханій людині. Потрібно бути толерантніше, і не завжди останнє слово має залишатися за вами.

Великий проект, до якого ви в даний момент приступаєте буде таким складним, що ви витратите масу зусиль на те, щоб здійснити задумане. Якщо робота так само стоїть на місці, не сумнівайтеся в тому, до чого сняться великі раки — по сонником, результат діяльності не виправдає витрачених коштів і зусиль.

До чого сняться червоні раки? Якщо він не варений, а цілком живий, рухається, і навіть намагається нападати на вас, то це інтерпретується як передвістя про веселій і дружній вечірці, де ви будете в центрі уваги.

За сонником варені раки не обіцяють нічого хорошого. Це або сором, який асоціюється з червоним забарвленням тварини, або розчарування від отриманих новин. Але якщо ви їли варене рачье м’ясо, то плани скоро здійсняться, а кар’єра піде вгору.

Дії з ракоподібними уві сні

Уві сні ловити раків руками — неоднозначний символ. Все залежить від внутрішніх відчуттів. Ви боїтеся укусів? Значить сонник пророкує дружбу з заклятим ворогом, до якого ви знайдете особливий підхід. Вам не страшно? Вас оточують лицеміри, остерігайтеся брехні, фальшивої і продажної дружби.

За сонником Хассе зловити раків уві сні — відмінний знак для самотніх дівчат. Оком не встигнете моргнути, як перед вами постане суджений, і не виключено що в наслідок він стане законним чоловіком.

Цікаві тлумачення дає сонник того,, до чого сниться бачити уві сні живих раків, які вчепилися в вашу одяг клешнями. Зустріч з давнім другом вже не за горами, і такий сюжет принесе море приємних моментів, і новини про небайдуже вам людині.

До чого сниться багато раків? Сонник інтерпретує таку картинку уві сні з боку того, живі були вони, чи варені. Якщо безліч живих рачків оточили вас, чекайте приємної поїздки. Якщо навколо лежать варені істоти — скоро ви зазнаєте збитки.

До чого сниться ловля раків? Якщо ви берете участь в процесі лову без поспіху, суєти, а статечно витягуєте їх одного за одним з мереж, то у вашому житті все буде добре — почнеться тривалий період безпричинного щастя, справи будуть буквально горіти в руках.

Ловити раків в воді, і при цьому відчувати неприязнь, боятися за свою чистоту і здоров’я — погане передбачення сонника. Всі розпочаті справи будуть просуватися дуже повільно, що приведе вас до розладу і депресії.

Найжахливішу трактування дає сонник, якщо вам довелося варити раків уві сні. Це передвістя смерті у вашій родині або найближчому оточенні. Причому станеться вона через нещасного випадку.

Для жінки, яка просто мріє завагітніти, збирати уві сні раків, які натовпами копошаться біля її ніг — найсприятливіший прогноз. Можна з упевненістю жати вагітності в найближчі дні.

Якщо вас укусив рак уві сні, і він був досить великих розмірів, якщо не гігантським, значить в найближчому майбутньому в житті відбудеться подія, яка змусить переглянути свої пріоритети в житті, і почати боротися зі своєю лінощами і інертністю.

Але якщо раки кусають без особливих опорів з вашого боку, то можете готуватися до зради людини, про подвійну гру якого ви навіть не підозрюєте. Ще більш негативного забарвлення додає той факт, що це швидше за все буде кращий друг.

Сонник раки, до чого сниться раки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: