Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник ракета, до чого сниться ракета уві сні

Ракета — це не просто звичайний механізм. Вона стала свого роду символом прогресу, новою сходинкою в пізнанні навколишнього світу людиною. Сьогодні, насолоджуючись супутниковим телебаченням, навігацією, зв’язком, інтернетом і іншими позаземними благами, ми розуміємо, яку важливу роль в історії людства зіграло це чудо техніки. Як виглядає цей апарат, знають навіть діти, тому не дивно, що багатьом людям вона бачиться уві сні. А ось, до чого сниться подібне сновидіння, як завжди, знає і поділиться своїми знаннями з нами сонник!

Бачити ракету

Якщо вам сниться, що ви присутні при запуску космічної ракети — сонник обіцяє вам гучну і веселу вечірку, яка круто змінить ваше особисте життя. Якщо вона злітає — вас наздожене щастя, якщо падає — остерігайтеся нових знайомств, вони принесуть одні тільки розчарування.

Бачити уві сні, як злітає ядерна ракета слідом за космольотом — вас чекає сильний переляк або засмучення, а якщо ядерна його наздогнала, і він впав і вибухнув, сонник віщує великий скандал. Щоб уникнути цього, не піддавайтеся на провокації, як би вам цього не хотілося. Промовчіть, скандал не торкнеться вас особисто.

Бачите уві сні, що космоліт не може відірватися від землі — подібний сон, на думку сонника Міллера, символізує марні надії і очікування.

Сниться, що ви особисто запускаєте апарат — ймовірно, ви станете свідком якогось важливого події. Можливо, свідком на весіллі у друзів або вас запросять охрестити дитину.

Бачите уві сні вибух космічного корабля — почуєте гарні новини в найближчі дні.

Літати уві сні

Наснилося, що ви летите на зорельоті — до далекій дорозі. Якщо ракета злітає і летить вгору — поїздка буде вдала і приємна, якщо космоліт при запуску падає — суєта і клопоти стануть вашими супутниками в дорозі, попереджає сонник.

Сниться, що ви літаєте на космічному кораблі серед зірок і планет — вас чекає успіх і повагу в колективі, можливо навіть, підвищення по службі. Чим більше планет і яскравіше зірки навколо вас, тим більше ймовірності кар’єрного росту.

Якщо приснилося, що апарат, на якому ви летіли, впав і вибухнув з вами всередині — велика ймовірність аварії, нещасного випадку або хвороби. Будьте уважні весь наступний день. Якщо вам вдалося вибратися з ракети і відбігти на безпечну відстань — ви станете свідком якогось неприємного події.

Якщо вам приснилося, що ви полетіли на зорельоті на іншу планету, вийшли у відкритий космос і літаєте там, як ніби плаваєте в морі, — сонник гарантує вам успіх. Ви, самі того не очікуючи, зможете втілити в життя саму, здавалося б, абсурдну ідею.

Ракети «некосмічних»

Вам приснилося, що ви запускаєте в небо сигнальні ракети — вам належить сильне алкогольне сп’яніння. Не втрачайте контролю, зупиніться під час, щоб не шкодувати на наступний ранок.

Сниться, що ви спостерігаєте за запуском балістичної ракети — до сімейній сварці. Якщо ви не прихильник скандалу і хочете вийти з нього сухим, поступіться в суперечці, навіть якщо ви маєте рацію.

Побачити уві сні, як вибухнула ядерна ракета — вам належить з головою зануритися в бурхливі події суспільного життя.

Наснилося, що ви спостерігаєте, як в небі вибухають і падають розсипом вогнів Швермер і феєрверки — чекайте приємних гостей і галасливого веселощів, обіцяє сонник.

Сонник ракета, до чого сниться ракета уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: