Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник рак хвороба, до чого сниться рак хвороба уві сні

Провісники в сонниках говорять про те, до чого сняться тяжкі недуги. Хвороба рак є уві сні, щоб людина з іншої точки зору глянув на своє життя, звільнився від поганого і з чистого аркуша почав новий етап існування.

Захворіти на рак

Якщо приснилося, ніби у людини виявлено хворобу рак, але він ще не знає, який орган постраждав — тлумачення сну вказує, що важкі переживання вимотали організм, і уві сні він поспішає донести це до сновидіння. Емоційний зрив, існування на межі можливого — не може тривати нескінченно.

До чого сниться недуга? Людині необхідно відпочити, звільнитися від негативної енергії. Заспокоївшись і відновивши сили, він впорається з навалилися проблемами, або «відпустить» ситуацію, не Рефлексуючи з приводу того, на що вплинути неможливо.

Переживши уві сні шок від діагнозу «хвороба рак» і дізнавшись, до чого він сниться, навіть самий безнадійний трудоголік вирішиться подарувати собі позапланові вихідні, і, при необхідності, звернутися до психолога.

До чого сниться хвороба рак, яка захопила конкретний орган? У реальному житті щось порушить його функціонування, або потерпілий з інших причин не зможе виконати те, що фізично неможливо.

У тому випадку, якщо приснилася нога, уражена недугою, сновидец зустріне непереборні перешкоди при переміщенні в просторі. Швидше за все, це буде пов’язано із зовнішніми причинами.

Бачити, як ніби постраждала уві сні рука — наяву людина не зможе впоратися з роботою, важкою, але високооплачуваної. Йому доведеться згорнути бізнес, і це буде правильним рішенням в ситуації, що склалася.

Сонник Хамідова пророкує жінці, яка бачила себе невиліковно хворої, надлишок уваги з боку шанувальників. У той же час вона перегляне свої відносини з нинішнім партнером і, можливо, прийме рішення розлучитися. В сонник Міллера йдеться, що вона побачить переваги статусу незаміжньої.

Молодого чоловіка Англійська сонник застерігає від залучення до розваг поганий компанії. Він дає невтішні прогнози за судовими позовами. У відношенні з улюбленою може виникнути напруженість.

Зцілення

Для того, хто реально бореться з раком як хворобою, бачити, що видужав — хороший знак. Він вказує на шанс зцілитися наяву. Можливості медицини, психологічний настрой плюс мобілізація всього організму не дозволять онкологічного захворювання здобути перемогу.

Езотеричний сонник стверджує: ті, хто приснився хворим, в реальності ніколи не захворіє. Тлумачення сну пророкує лікування від хвороби того, хто і наяву, і уві сні страждає від раку.

Хворіють родичі

До чого сниться, ніби хтось із близької рідні страждає від страшної хвороби рак? У тлумаченні сну передбачається, що ви будете засуджувати його дії, переживати за його долю.

Сонник Семенової інтерпретує сновидіння, як нагадування про турботу, якої потребують близькі люди. Якщо приснилося, що хвороба перемагає і родич вмирає від раку, наяву між ним і сновидцем виникнуть тертя.

Згідно сонником Міллера, якщо наснилося, ніби недуга убив сторонньої людини, ви незабаром отримаєте приємні звістки.

Сонник рак хвороба, до чого сниться рак хвороба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: