Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пухка земля, до чого сниться пухка земля уві сні

Рихлити землю уві сні, обробляти її під посадку — до значних змін в особистому та суспільному житті. Сновидіння означає плідний пошук знань, нових джерел заробітку, якщо наснилося, що орачем і трактористом виступав сам сновидець. До чого сниться переорана, пухка земля, сонники трактують завжди позитивно.

Обіцянки сонника Міллера

Психологи при тлумаченні сну сходяться до думки, що сновидець незабаром знайде високооплачувану посаду. У найближчі дні можна братися за великі проекти — доходи перевершать очікування, якщо наснилося, що всі роботи ви проводили в палісаднику, або власному городі.

Отже,, до чого сниться пухка земля по сонникам відомих психотерапевтів:

 • Доглянута, підготовлена ​​до посадки рослин — до успіхів у навчанні;
 • Засіяна насінням — до стабільного доходу, зростання добробуту;
 • Сира, розкиданий — до появи шкідників, явних ворогів;
 • Ледь перекопана — до хорошим известиям.
 • Прагніть до знань

  Рихлити землю уві сні самому — до особистих високих досягнень у навчанні, на олімпіадах, в конкурсах. Бачити, як це роблять інші, — до успіхів друзів, рідних. Вельми добре, якщо наснилося, що заняття вам приносило задоволення. Сновидіння означає, що до перемоги ви прийдете легко, не маючи достойних суперників.

  Родюча земля в палісаднику, повністю підготовлена ​​під посадку квітів, обіцяє здобуття вченого ступеня, диплома спеціаліста, вченого звання. Радість від нових перспектив, вихід на наступну сходинку в навчанні — саме те,, до чого сниться пухка земля.

  Досягніть визнання працею

  Рихлити землю уві сні, кидати в неї насіння, бачити як вони проростають — до отримання довгоочікуваної і цікавої роботи. Ваш попередній досвід і знання будуть високо оцінені керівництвом проекту. Сонник Цветкова гарантує гідну винагороду, премії, нагороди всім, кому приснилось переоране поле, від якого виходять струмки пари.

  До чого сниться свіжоскопана ділянку на дачі, традиційні сонники пояснюють наступним чином: ревну працю сновидіння принесе йому стабільний заробіток, повагу колег, популярність в суспільстві. Орати, удобрювати, сіяти — до багатства, заробленого власним розумом і кмітливістю.

  Оцінюйте свої сили адекватно

  Бачити сирої, липкий чорнозем, намагатися його обробити — до даремним зусиллям в просуванні проекту, ідеї. Сонник Нострадамуса попереджає, що недоброзичливці скрізь розставляють пастки. Пам’ятайте, чесної конкуренції не вийде, якщо довелося забруднитися уві сні. Твердий грунт символізує непереборні перешкоди.

  Провалюватися в пухку землю — знак зупинки в справах, втрати однодумців. Впасти під час оранки поля уві сні — до ганьби, презирства з боку колег. Намагатися зробити пухкої землю, яка не піддається обробці, — до втрат, повної незадоволеності своїми справами наяву.

  Сонник пухка земля, до чого сниться пухка земля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: