Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник породілля, до чого сниться породілля уві сні

Породілля уві сні натякає на швидке вирішення якоїсь проблеми. Як саме завершаться конкретна ситуація, підкажуть деталі бачення. Сонник дохідливо пояснить,, до чого сниться вказаний персонаж найчастіше.

Відмітка Міллера

Якщо наснилася породілля, то містер Міллер радить подбати про свою репутацію і не втрачати гідності в найнеймовірніших умовах. Іноді образ пророкує уві сні отримання спадщини, великого прибутку або радісної звістки.

Погоджуватися чи ні?

Якщо незаміжньою дівчині довелося бачити себе породіллею, то наяву вона погодиться на дуже неоднозначне пропозицію. Але рівно через дев’ять місяців почнуться суцільні розчарування і неприємності.

Наснилося, що ви виявили себе при надії? Уві сні це буквально означає, що скоро життєві обставини поліпшуватися. Сонник навіть припускає, що ви і справді можете знайти бажане дитя.

Працюйте!

До чого сниться породілля чоловікові? Сонник гарантує в доступному для огляду майбутньому придбання майна, гідний прибуток в справах і загальне процвітання. Сміливо беріться за будь-який проект, деякий період вам буде все вдаватися.

Якщо чоловікові пощастило бачити, що він сам повинен народити уві сні, то реалізація задуманого зажадає від нього додатки максимальних сил. Але якщо будете сумлінно працювати, то успіх забезпечений.

Хвороба або весілля?

До чого сниться незнайома породілля жінці? Сонник обіцяє гроші. Літню сновидицей цей персонаж попереджає про можливу хвороби.

Якщо майбутня матуся прийшла до незаміжньої дівчини, то у неї з’явиться перспектива благополучно влаштувати особисте життя, а в майбутньому отримати гармонійну і цілком щасливу сім’ю.

Подумайте!

До чого сниться породілля, яка вже народжує? Наяву виповниться давня мрія. Якщо ж уві сні вона буквально не може розродитися, то сонник впевнений: мета близько, але ви не в повній мірі виконали те, що повинні були для її реалізації.

Наснилося, що ви брали пологи у незнайомки? Незначна подія на ділі виявиться для вас доленосним. Бачити в ночі, як збирається народжувати якась тварина, означає, що наяву вас чекає карколомна удача або немислимий виграш.

Врахуйте особливості!

Наснилося, що породілля народжує? Дуже важливо встановити особливості сновідного явища.

 • Передчасні пологи — для вагітних благополучне вирішення і неприємності для інших.
 • Своєчасні, легкі, швидкі — безпроблемне подолання перешкод.
 • Болісні, довгі, але благополучні — перепони, підступи недругів, після чого однозначна перемога.
 • Неблагополучні (смерть породіллі або немовляти) — погіршення, крах надій і планів.
 • До чого сниться, якщо породілля народила виродка або небачену тваринку? Сонник наполягає: причина труднощів криється в неадекватної оцінки, поганих помислах або негативних емоціях. Позбавтеся від них, і життя налагодиться сама собою.

  Чи готові?

  Наостанок, сонник пропонує дуже незвичайне тлумачення сну, згідно з яким породілля в момент пологів уві сні символізує духовне пробудження або прорив творчої сили, яка ховалася в глибині душі.

  Але будьте готові до того, що ця подія буде пов’язано з хворобливими душевними переживаннями. Адже спочатку відбудеться процес відмирання звичних стереотипів і ідей.

  Сонник породілля, до чого сниться породілля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: