Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поранений чоловік, до чого сниться поранений чоловік уві сні

До чого сниться поранена людина? Такий образ уві сні обіцяє прикрості, невдачі, несправедливість. Однак допомагати йому чи перев’язувати, як стверджує сонник — передвістя удачі, можливість отримати підтримку близьких.

Яке поранення приснилося?

Тлумачення сну враховує, яке поранення ви бачили:

 • Ножове — попереду велика пристрасть;
 • З вогнепальної зброї — загроза в професійному відношенні;
 • Легке — проблеми можна вирішити;
 • Легке, але з множинними ушкодженнями — невдачі для бізнесу;
 • Важке — розлад з друзями;
 • Смертельне, що закінчилося летальним результатом — під загрозою здоров’я когось із рідних.
 • Сонник Міллера: несправедливе ставлення друзів

  До чого сниться, ніби це знайомий? Наяву ставлення друзів до вас погіршиться, вони проявлять несправедливість. Поранено уві сні самі? Комерційна угода, на успіх якої розраховували, зазнає краху.

  Проблеми взаємовідносин, можливу шкоду

  Приснився поранена людина? Сонник сповіщає: наяву сновидець посвариться з одним або виникнуть якісь перешкоди для досягнення мети.

  Коли ж той, хто лежить сам поранив когось ножем — його допомога або поради цій особі принесуть тільки шкоду.

  Якщо поранений родич, друг — чекайте значних втрат, переживань. Іноді це попередження про зраду когось із близьких.

  Не втручайтеся в чужі справи і побережіть здоров’я

  До чого сниться поранений чоловік дівчині? Сонник підкреслює: їй треба остерігатися невірності коханого. Вони можуть незабаром розлучитися.

  Бачити багато людей уві сні з ранами, ушкодженнями означає: подбайте про своє здоров’я, оскільки можлива серйозна хвороба.

  Приснився поранений чоловік, якщо це незнайомець, є застереженням: не слід втручатися в чиїсь справи, оскільки проблема лише посилиться.

  Куди нанесена рана?

  Якщо уві сні пораненим чоловіком виявилися ви самі, сонники трактують бачення відповідно до того, що зачеплено при пораненні:

 • Голова — зробите дурний вчинок;
 • Шия — туга, небажання зустрічатися зі знайомими, друзями;
 • Область серця — великі страждання;
 • Живіт — підступність ворогів;
 • Спина — зрада з боку близьких;
 • Рука — ділові невдачі;
 • Нога — перешкода при просуванні по службі;
 • Сприятливі значення

  Надавати йому допомогу — при важких обставинах сплячий зможе розраховувати на участь, підтримку рідних. Подібний сюжет вказує: сновидец часто проявляє милосердя, любов до оточуючих.

  Заклеювати пластиром чиюсь рану означає надати незабаром допомогу тому, хто дуже потребує грошей.

  Перев’язувати її уві сні — відмінне ознаку. Попереду велика удача в справах, особистому житті.

  Постарайтеся розпізнати підступність і загладити провину

  До чого сниться бачити пораненого людини з пошкодженим особою? Сонник повідомляє: має бути зустріч з приятелем, якого ви дуже образили колись і він пам’ятає це. Якщо раніше не попросили вибачення — зараз саме час загладити провину.

  Наснилося, ніби самі пошкодили одному, родичу? Слід бути обережними: дуже можливо, недруги підштовхнуть вас зробити непорядний вчинок.

  Сонник поранений чоловік, до чого сниться поранений чоловік уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: