Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник поранення, до чого сниться поранення уві сні

Уві сні, також як і наяву, поранення пов’язано з проблемами, необдуманими діями і безпечністю сплячої людини. Сонник, тлумачачи,, до чого сниться нанесення травми, прирівнює приснилося з душевним потрясінням, депресією.

Що пророкує психолог Міллер?

Будь-яке поранення, сонник Міллера пов’язує з нещастям, несприятливим поворотом в справах. Бачити пораненим іншого персонажа, означає, що несправедливе ставлення товаришів можуть боляче ранити сновідящего.

Гряде зміна обставин!

Наснилося, що самі себе поранили ножем в живіт, значить, в реальній дійсності, з’являться непередбачені обставини, які змусять сновидцу змінити намічені цілі.

Бачити пораненого ножем в живіт уві сні, означає зустріч з персоною, яку в минулому ви колись сильно образили. Можете спробувати загладити давній конфлікт, попросивши прощення, однак, чи захоче пробачити вас ваш опонент — невідомо.

Розчарування неминучі!

Жіночий сонник пророкує несподівані зміни у взаєминах з коханим, вчинки якого принесуть сновидицей розчарування, тлумачачи,, до чого сниться отримати удар ножем в спину.

Розлад у стосунках з друзями і другою половинкою обіцяє Загальний сонник, пояснюючи,, до чого сниться смертельне поранення. Наскрізна рана з кров’ю уві сні віщує помітний розлад у стосунках з родичами. Можливо, хтось сильно ображений на вас.

Наближається нова любов!

Як стверджує сонник від А до Я, поранення кулею в груди, свідчить про несподівану закоханості сплячої людини і пов’язаними з нею душевними переживаннями.

Проявіть пильність!

Отримане поранення в ногу, застерігає про наміри недругів вибити з ритму сновідящего, щоб знизити темп його діяльності. Наснилося стрільба з пістолетів, віщає про критичний момент, який негативно позначиться на репутації сплячої людини.

Бачити, що одного поранили кулею в шию, застерігає вас від фатальних помилок. Постарайтеся обдумати нинішню ситуацію, перш ніж робити висновки.

Приснилося поранення в руку символізує фінансові втрати. Цілком можливо, що недоброзичливці спробують нашкодити.

Важливі подробиці

Сонник XXI століття тлумачення сну про вогнепальне поранення, пов’язує з місцем ушкодження на тілі. Так, отримати з пістолета кулю в:

 • Руку — віщає про розчарування в друзях;
 • Живіт — обіцяє зміну інтимного партнера;
 • Серце — передвіщає неприємності в сердечних справах;
 • Спину — до зради людей з близького оточення;
 • Груди — зіткнетеся з агресією оточуючих;
 • Голову — будете боротися з докорами сумління;
 • Ногу — до важкої далекій дорозі.
 • Попереду успіх!

  Як стверджує Новітній сонник, тим, кому довелося порізатися склом уві сні, в реальному житті має бути пожинати плоди своєї праці. Ваші зусилля будуть високо оцінені начальством і близькими людьми.

  Заліковувати рани, отримані в бою уві сні, пророкує стабілізацію фінансового становища сновідящего.

  Займіться своїми емоціями

  Девід Лоффа пояснює,, до чого сниться поранення, нестабільним моральним станом сновидіння. Можливо, ваша невпевненість у власних силах, є причиною невдач в особистому та діловому сфері.

  Приснилося поранення в горло, свідчить про те, що вам складно висловити свої образи і незгоду в обличчя опонента. Бачити людину уві сні, пораненого пострілом в горло, позначає, явне незгоду з думкою і висловлюваннями персонажа.

  Жінці, яка уві сні побачила поранення чоловіка у плече, снотолкователь радить задуматися про власну поведінку. Ви чомусь вважаєте, що звужений ні на що не годиться в цьому житті, звинувачуючи його у всіх гріхах.

  Подбайте про своє здоров’я

  Езотеричний сонник радить пильно спостерігати за своїм самопочуттям, тлумачачи,, до чого сниться поранення в бік. Таке сновидіння може говорити про розлад печінки або шлунково-кишкового тракту.

  Сонник поранення, до чого сниться поранення уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: