Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник пух, до чого сниться пух уві сні

До чого сниться пух? Він часто обіцяє легкі гроші, неміцні відносини, швидкоплинне захоплення. Сонник дає і інші значення цього символу уві сні: серйозні випробування, сварки, дурні витівки. Вірно витлумачити бачення допоможуть його подробиці.

Несерйозні справи

Ловити летять білі пушинки означає дурні помисли. Задуману справу, хоч здається розумним — не більше ніж безглузда затія, краще відмовитися від неї.

Бачити красивий летить пташиний пух — сновидіння незабаром очікують дріб’язкові легковагі забави.

Білий пух уві сні виступає символом легковажності, мрійливого настрою.

Кохання

До чого сняться літаючі тополиний пушинки? Дівчині бачення віщує: її новий коханий буде дуже ніжний, почуття до нього буде дуже сильним.

Наснилося тримати в руках багато пуху — тополиного або курячого — сонник обіцяє легке захоплення. Хоча його важко буде назвати романом, але воно здивує своєю незвичністю, оригінальністю.

Бачити уві сні кого-то, кутатися в пуховик — попереду романтичне захоплення. Але довго воно, швидше за все, не триватиме.

Перебирали в руках козячий пух? Незабаром відчуєте тепле, м’яке почуття, проте воно виявиться скороминущим.

Літаючий, що кружляють тополиний уві сні — Веред нове романтичне знайомство. Відносини будуть дуже приємними, але нетривалими.

Тлумачення за сонником Міллера

Пухову хустку, накинутий уві сні на плечі, вказує: ваші стримувані почуття можуть в будь-який момент вирватися назовні і видати вас. Загорнутися в пухову хустку — відчути чиюсь добру турботу про себе.

В’язати пухнастий шарф — обіцяє жінці щасливе сімейне життя: затишний будинок, турботливого чоловіка, слухняних дітей.

Приділяйте більше уваги близьким

Приснився літаючий по кімнаті пташиний пух з распотрошенной подушки? Сонник попереджає: через свою непримиренність до слабкостей друзів можете позбутися їх розташування. Намагайтеся бути більш терпимими, адже ви теж не ідеальні.

Примарилося, ніби мама прислала вам пухову хустку? Ви не приділяєте своїм близьким достатньо уваги, ігноруєте важливі для них події.

Носити чужий пуховик — сновидец відчуває брак уваги з боку рідних. Але, можливо, і він нечасто довідується про їхнє здоров’я і справах. Виправляти відносини треба, починаючи з себе.

Попередження

До чого сниться кульбаба, з якого здуває пушинки? Сонник повідомляє: чекають великі випробування. Можливо, начальство буде до вас дуже несправедливо, вліпить догану за те, чого ви не зробили. Або незаслужено звинуватить в некомпетентності.

Бачити курячий пух і перо — сновидіння незабаром очікують невеликі домашні негаразди.

Наснилося, як розлітаються пір’я і пух? Сонник попереджає: належить велика сварка.

Удача супроводжує вам!

Одягати уві сні новий пуховик — сприятливий знак. Бажання сновидіння незабаром здійсняться.

До чого сниться купа пуху на підлозі? Сновидіння обіцяє людині наяву удачу, легкі гроші. Але треба пам’ятати: пушинки піддаються навіть найменшого подуву — так і удача може в будь-який момент вилетіти.

Наснилося красиве пухова ковдра? Сонник стверджує: у сплячого з’явиться впливовий покровитель, він допоможе отримати гарне місце або влаштувати життя.

В’язати пухові шкарпетки уві сні — чекають грошові надходження. Можливо, хтось поверне борг або на роботі дадуть премію.

Сонник пух, до чого сниться пух уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: